NBT Academy & Digital Marketing Institute

Digital Marketing Institute

Sertifikasyonuna Sahip Olun

Global Çapta Geçerli Tek Dijital Pazarlama Sertifikası

DMI Sertifikasyonu, başarısı kanıtlanmış metodolojisiyle, dijital pazarlama dünyasının en büyük ve uluslararası alanda geçerli tek sertifika standardıdır.

DMI'ın onaylı ortağı ve Türkiye'de Digital Marketing Institute Sertifikalarını sağlayan tek kurum olarak, DMI eğitim ve sertifikasyonlarındaki tüm süreçlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

Digital Marketing Institute (DMI) Sertifikalı Dijital Pazarlama Eğitimleri

GLOBAL ÇAPTA EN ÇOK BİLİNEN VE KABUL GÖREN DİJİTAL PAZARLAMA SERTİFİKALARINA SAHİP OLUN

Başarılı bir Dijital Pazarlama ve Satış Uzmanı olun

Bugüne kadar 135 ülkede 130.000'den fazla kişinin eğitim gördüğü DMI, dijital pazarlama eğitiminde global bir sertifika standardıdır.

Dijital sektörün önde gelen uzmanları ve teknoloji liderleri tarafından tasarlanan, öğretilen ve onaylanan online dijital pazarlama eğitimlerinden dilediğinizi seçin, kariyerinizi geliştirin.

Icon
DMI PRO
Certified Digital
Marketing Professional

DMI PRO eğitimi, temel dijital pazarlama kavramlarını kapsamlı bir şekilde ele alıyor. Bu dijital pazarlama eğitiminde belki de sıkça duyduğunuz ama pratikte tecrübe şansı yakalayamadığınız Google Ads, Sosyal Medya Pazarlaması, SEO, İçerik Pazarlaması Analytics, Email Pazarlaması ve çok daha fazlasını öğrenme şansını yakalayacaksınız.

Ücret

6500 TL + KDV

İndirimli Fiyat

4950 TL + KDV

Eğitim Detayı
Icon
DMI ESSENTIALS
Certified Digital
Marketing Associate

DMI ESSENTIALS eğitimi, dijital zihniyet kazanmanıza ve dijital alanda lider bir oyuncu olmanızı sağlayacak araç, taktik ve teknikleri kapsıyor. Eğitimde, iş hedeflerinizi eyleme geçirilebilmeniz için ihtiyacınız olan bilgi ve yetenekleri Dijitalin Temel Esasları, Web ve Email, Sosyal Medya ve Sosyal Müşteri Hizmetleri gibi modüllerden edinme şansına sahip olacaksınız.

Ücret

3500 TL + KDV

İndirimli Fiyat

2950 TL + KDV

Eğitim Detayı
Icon
DMI SPECIALIST
Social Media Marketing

DMI Social Media Marketing eğitimi, Sosyal Medya’nın gücünü en iyi şekilde kullanma ve etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturmak ve yönetmek için gerekli becerileri, bilgiyi, stratejiyi ve tekniklerini ele alıyor. Bu sosyal medya pazarlama eğitimiyle beraber doğru içgörülerle milyarlarca insana ulaşma ve onları etkileme gücüne erişeceksiniz.

Ücret

6500 TL + KDV

İndirimli Fiyat

4950 TL + KDV

Eğitim Detayı
Icon
DMI SPECIALIST
Search Marketing

Bu dinamik Arama Motoru Pazarlaması (Search Marketing) eğitimi; SEO, ücretli arama (PPC), Google Adwords, Microsoft Ads (Bing Ads) ve Display reklamcılık gibi konuları detaylı olarak kapsıyor. Eğitimle beraber markanızı görünür hale getirebilmeniz için birçok teknikiği ve püf noktalarını öğrenerek yeteneklerinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız.

Ücret

6500 TL + KDV

İndirimli Fiyat

4950 TL + KDV

Eğitim Detayı
Icon
DMI SPECIALIST
Strategy & Planning

Bu dijital pazarlama kursu, kapsamlı bir stratejiyi etkin bir şekilde uygulayabilmenizi sağlayacak dijital iletişim, analiz, pazarlama otomasyonu, bütçe ve strateji formülasyonu gibi konuları kapsıyor. Eğitimle beraber veri odaklı başarılı kampanyalar geliştirebilecek ve neyin işe yaradığını analiz edebileceksiniz.

Ücret

6500 TL + KDV

İndirimli Fiyat

4950 TL + KDV

Eğitim Detayı
Icon
DMI SPECIALIST
Social Selling

Dijital ve Sosyal Satış ile ilgili konuları detaylı bir şekilde ele alan bu eğitim; sizi potansiyel müşterileri belirlemekten, içgörülerle etkileşim kurmaya ve son satışı gerçekleştirmeye kadar tüm aşamalarda gerekli bilgi ve becerilerle donatıyor. Eğitimle birlikte, temel kavramların yanı sıra, teknoloji ve içeriğin nasıl birbirine nüfus ettiğini ve bu iki gücü nasıl fırsata çevireceğinizi öğreneceksiniz.

Ücret

3500 TL + KDV

İndirimli Fiyat

2950 TL + KDV

Eğitim Detayı
Icon
DMI EXPERT
Dijital Pazarlamada Sertifikalı Lisansüstü Diploma

DMI EXPERT; Dijital Strateji & Planlama, Müşteri Deneyimi, e-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlaması gibi konulara derinlemesine inen birinci sınıf bir Lisansüstü sertifikasyon ve eğitim programıdır. Eğitimin uygulamalı ve interaktif kurs modülleri ve yenilikçi öğrenme teknikleri, gerçek hayatta pratik yapmanıza imkan sağlayarak Dijital Pazarlama alanında dünya çapında bir uzman olmanızı sağlayacak.

Eğitim Detayı

DMI'I EĞİTİM ALANLARDAN DİNLEYİN

Global Çapta Geçerli Sertifikasyon

DÜNYA ÇAPINDA 130.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR

Icon

%92

DMI üyelerinin %92'si, DMI eğitimlerinin kariyerlerinde olumlu etki yarattığını belirtti

Icon

%81

DMI üyelerinin %81'i, DMI eğitimlerini aldıktan sonra terfi ettiğini belirtti

Icon

%88

DMI üyelerinin %88'i, üst düzey veya yönetim düzeyinde çalışıyor

Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde

DMI, DÜNYANIN ÖNDE GELEN ENDÜSTRİ LİDERLERİ İLE ÇALIŞIYOR

DMI dijital pazarlama eğitimleri global çapta sektörün önde gelen uzmanları tarafından hazırlanıyor. DMI dijital pazarlama sertifikaları ise Pearson VUE garantisi ile tüm dünyada kabul görüyor. DMI, sektörü ileri taşıyarak küresel standardı belirliyor.

Icon

MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ

360 derece dijital pazarlama eğitimi platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın

Eğitimler

DMI platformundan tüm kaydolduğunuz dijital pazarlama eğitimlerine erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.

Kütüphane

Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.

DMI Networkü

Dünya çapında 130.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.

Continuous Professional Development (CPD)

DMI dijital pazarlama sertifikanızı aldığınızda, Continuous Professional Development (CPD) programına erişim sağlarsınız. Sürekli kariyer gelişiminizi destekleyen bu platformda;

- DMI Sprint kursları

- CPD onaylı e-kitaplar ve webinarlar

gibi çeşitli kaynaklara erişebilirsiniz.

DMI ONLINE KURS EĞİTMENLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital satış ve dijital pazarlama eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 130.000'den fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital pazarlama sertifika standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde (digital marketing eğitimi) global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamladığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital satış ve dijital pazarlama eğitimlerine, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır.

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Online dijital pazarlama eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.

Tüm dijital pazarlama eğitimlerimizin tamamını online olarak alabilirsiniz (%100 online eğitim).

Ayrıca, DMI PRO Sertifikası Eğitimlerimize online olarak erişip, aynı zamanda bu eğitimi 30 saatlik sınıf içi eğitim olarak da alabilirsiniz.

Tüm online dijital pazarlama eğitimlerindeki eğitim dili İngilizce’dir. Sadece DMI PRO sertifikasyonu için hazırlanan 30 saatlik sınıf içi eğitimler Türkçe olarak yapılmaktadır.

Sınıf içi veya online eğitim fark etmeksizin, tüm sertifika sınavları İngilizce’dir.

Ödemeyi online olarak veya havale/eft ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi tek seferde yapabileceğiniz gibi taksitlendirerek de yapabilirsiniz.

Sertifika Programınızı Seçin