Dijital ve Sosyal Satış Alanında

DMI SPECIALIST

Global Çapta Geçerli

Dijital Pazarlama Sertifikası Alın

DMI SPECIALIST eğitimleri, kariyerinizdeki kontrolü elinize alarak uluslararası alanda birçok fırsat yakalamanıza imkan verir. Bu eğitimimizle Dijital ve Sosyal Satış temel kavramlarının yanı sıra, teknoloji ve içeriğin nasıl birbirine nüfus ettiğini ve bu iki gücü nasıl fırsata çevireceğinizi öğreneceksiniz. Doğru içgörülerle dijital alandaki diğer vizyonerlere katılın!

Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun

Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde

Icon

DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız

DMI PLATFORMUNA ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN

Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development, yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.

TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ

Icon

Güncel İçerik

DMI Öğrenme Deneyimi Platformu aracılığıyla en güncel eğitim yazılımına sahip olun.

Icon

Global Çapta Tanınan Sertifikasyon

Sizi ve kariyerinizi ileriye taşıyacak dünya çapında geçerliliğe sahip bir sertifika.

Icon

Becerilerinizi yıllarca kullanın

Sürekli kariyer gelişimi garantisiyle, dijital dünyada her zaman güçlü bir oyuncu olun.

Icon

Güçlü, Global DMI Networku

Dünya çapında 130.000'den fazla DMI üyesine katılın ve bağlantılarınızı globale taşıyın.

Icon

Araç Setleri ve Premium İçerik

Her zaman oyunda kalmanız için en güncel içerik ve araç setlerine sahip olun.

Icon

Becerilerinizi test edin

Profesyonel rekabete karşı becerilerinizi global çapta kıyaslayın ve zirvede kalın.

Eğitim İçeriği ve Modülleri

NE ÖĞRENECEĞİM?

Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

Bu modülde, son on yılda satın alma yolculuğunun nasıl yepyeni, daha hızlı ve daha şaşırtıcı bir yol izlediğini ve bunun henüz açılmadığınız pazarlarda nasıl büyük bir satış potansiyeli anlamına geldiğini ele alıyoruz. Mödülümüzde, güçlü networklere sahip sosyal platformların, iletişimlerinizde ve etki alanınızı artırmanızda nasıl yardımcı olacağını öğrenerek; dijital satış araçlarını nasıl kullanmanız gerektiğini, sosyal satış kavramını, satış aşamalarını ve yatırım getirinizi (ROI) bu dinamik yeni dünyada nasıl en üst seviyeye çıkaracağınızı keşfedeceksiniz.

Modül İçeriği

Hedef kitleniz kim veya kimler, ne düşünüyorlar ve hangi mecralarda etkin olarak yer alıyorlar? Onlara nasıl ulaşabilirsiniz? Bu soruların yanıtını ve hedef kitlenize ulaşmanız için kullanacağınız birçok aracı bu modül sayesinde öğreneceksiniz. Modülümüz, markanızı hedef kitlenizle bir araya getirecek doğru aksiyonları almak, onlarla etkileşim yaratmak ve bu etkileşimi canlı tutmak için ihtiyacınız olan tüm teknikleri elde etmek üzerine tasarlandı.

Modül İçeriği

Bu modülde, hedef kitlenizin kullandığı sosyal mecralarda görünür olmanızı ve arama sonuçlarında öne çıkmanızı sağlayacak teknikleri öğretiyoruz. Modülümüzde,

  • İdeal hedef kitlenizin gereksinimlerini tespit ederek doğru zamanda ihtiyaç duydukları bilgilendirici, eğitici ve ilgi çekici içeriği sunmayı,
  • Ustaca tasarladığınız marka imajınızı doğru bir şekilde hedef kitlenize yansıtma yöntemlerini,
  • Sosyal satış için özelleştirdiğiniz içeriğinizi doğru zamanda doğru platformda sunma taktiklerini
  • Ve son olarak, içerik etkileşimi analizi sayesinde aksiyonlarınızı ölçmeyi öğreneceksiniz

Modül İçeriği

Tüketici davranışları tümüyle değişiyor ve yüzünü dijitale çeviriyor. Bu doğrultuda etkileşimin arttırılması, daha derin içgörülere ihtiyaç duyduğumuz bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Bu modülümüzde, tüketicilerin gerçekten ihtiyaç duydukları mesajları vermek ve değer yaratmak için onların ihtiyaçlarına ve satın alma motivasyonlarına daha da yakından bakacağız.

Tüketicilerin ilgi alanları ve davranışları hakkında değerli bilgileri elde etmek için uygulayacağınız dijital taktikleri öğrenerek, onlara görmek istedikleri içerikler üretin. Kalıcı bir ilişki kurmak ve güven oluşturmak için en yüksek geri dönüşümler elde ettiğiniz içerikleri analiz edin.

Modül İçeriği

Elde ettiğiniz başarı, ancak süreci her seferinde daha iyi yöneterek tekrarladığınız bir döngüde sürdürülebilirliğini korur. Bu modül, markanızla ilgilenen kitleyi korumaya ve büyütmeye devam ederken, akıllı dijital araç ve tekniklerle etkileşimi artırarak potansiyel müşterileri müşteriye dönüştürmek için sosyal mecraları nasıl kullanacağınızı kapsar. Araçlar ve platformlar aracılığıyla mevcut müşterilerinizin satın alma eğilimlerini ve hangi durumlarda çapraz satış yapabileceğinizi öğrenin. Ve her zamanki gibi; ölçüm araçları, veriler ve içgörülerin bir araya gelerek yarattığı analizleri takip edin, aksiyonlarınızı geliştirin.

DMI SPECIALIST Eğitimleri kimler için?

Icon

Satış ve Pazarlama Profesyonelleri

Dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen Geleneksel Pazarlama Profesyonelleri ve bu alanda daha cesur ve büyük adımlar atmak isteyen Dijital Pazarlamacılar.

Icon

Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler

Dijital Pazarlama dünyasına girerek kariyer değişikliği yapmak isteyenler.

Icon

Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılımcılar

Yeteneği ve vizyonuyla kariyerine yön veren, dijital pazarlama uzmanlığını derinleştirerek kariyerini bir adım öteye taşımak isteyen Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılım Geliştiricileri.

Icon

Girişimciler

İşletmelerini büyütmek ve global pazarlara açılmak isteyen Girişimciler.

Icon

Vizyonerler

Rekabetin gittikçe arttığı kariyer yolculuğunda dijital pazarlama uzmanlığının getireceği rekabet üstünlüğünün farkında olan Vizyonerler.

Hemen Kaydolun

Eğitim ve sertifikasyon sürecinizin tamamına

DESTEK VERİYORUZ

Digital Marketing Institute eğitimlerini myDMI platformu üzerinden online olarak alırken, NBT Growth Academy Eğitim Danışmanları da sizlere eğitim ve sertifikasyon ile ilgili her konuda destek sağlıyor.

Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu

DÜNYA ÇAPINDA 130.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR

%92

DMI üyelerinin %92'si, DMI eğitimlerinin kariyerlerinde olumlu etki yarattığını belirtti

%81

DMI üyelerinin %81'i, DMI eğitimlerini aldıktan sonra terfi etti

%88

DMI üyelerinin %88'i, üst düzey veya yönetim düzeyinde çalışıyor

DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor

Icon

MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ

360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın

Tüm eğitimlerinize erişin

DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.

Premium içerik

Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.

Diğer büyük oyunculara katılın

Dünya çapında 130.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.

DMI deneyimi ve üye memnuniyeti

DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

DMI'I EĞİTİM ALANLARDAN DİNLEYİN

Global Çapta Geçerli

DMI SERTİFİKASYONU ALIN

Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın

Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 130.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın

Icon

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamladığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır.

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.