Dijital Strateji ve Planlama Alanında

DMI SPECIALIST
Global Çapta Geçerli
Dijital Pazarlama Uzmanı Sertifikası
Strateji ve Planlama; farklı açılardan değerlendirme yapabilme, uygulanabilir planlar oluşturabilme ve kapsamlı bir stratejiyi etkin bir şekilde uygulayabilme yeteneklerine sahip olmakla ilgilidir. Bu eğitimimizle, siz de dijital vizyonerler gibi tüm kontrolü elinizde tutarak veri odaklı başarılı kampanyalar geliştirebilecek ve neyin işe yaradığını analiz edebileceksiniz.
Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun
Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde
DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız
DMI PLATFORMUNA İLK YIL ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN
Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development,
yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.
İLK SENE, TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ
Güncel İçerik

DMI Öğrenme Deneyimi Platformu aracılığıyla en güncel eğitim yazılımına sahip olun.

Güçlü, Global
DMI Networku

TDünya çapında 47.000'den fazla DMI üyesine katılın ve bağlantılarınızı globale taşıyın.

Global Çapta
Tanınan Sertifikasyon

Sizi ve kariyerinizi ileriye taşıyacak dünya çapında geçerliliğe sahip bir sertifika.

Araç Setleri ve
Premium İçerik

Her zaman oyunda kalmanız için en güncel içerik ve araç setlerine sahip olun.

Becerilerinizi
yıllarca kullanın

Sürekli kariyer gelişimi garantisiyle, dijital dünyada her zaman güçlü bir oyuncu olun.

Becerilerinizi
test edin

Profesyonel rekabete karşı becerilerinizi global çapta kıyaslayın ve zirvede kalın.

Eğitim İçeriği ve Modülleri
NE ÖĞRENECEĞİM?
Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

Bilimi düşünceyle buluşturuyoruz. Bu kapsamda, markanız için en iyi dijital stratejiyi seçmenize ve gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için, 3i Metodolojisini tasarladık. Giriş modülümüzde bu akılcı, dönüştürücü ve etkileyici 3i konseptini tanıtıyor ve sonrasında derinlemesine inceliyoruz. 

Modüldeki Konu Başlıkları

  • DMI 3i Metodolojisini destekleyen temel kavramlar
  • Etkili bir dijital stratejideki temel bileşenler
  • İş stratejisi geliştirme yöntemleri
  • Stratejik yönetim, sürdürülebilir büyüme ve başarıya uzun soluklu bir bakış

Modül İçeriği

Klasik pazarlama karması, müşteri satınalma yolculuğu, hedef kitle araştırmaları, geleneksel iletişim ve medya stratejisi on yıllardır geçerliliğini koruyor. Pazarlamada bazı klasiklerin modası geçmese de, dijital çağ ile nasıl alışveriş yaptığımız, film izlediğimiz, nasıl iletişim kurduğumuz gibi birçok şey değişti. Davranışlarımız, satın alma kararı süreçlerimiz ve yaşam tarzlarımız teknolojinin bize sağladığı tüm o muhteşem imkanlarla birlikte değişim geçirdi. Dijital yıkımdan bahsederken aslında bahsettiğimiz şey de bu heyecan verici değişiklikler. Bu modülde, pazarlama klasiklerinin hala geçerliliğini korurken, bir yandan da dijital kampanyaların nasıl çok daha etkili bir pusula sunduğunu keşfediyoruz. Teknolojinin tüketici deneyimini nasıl değiştirdiğine ve bu değişime nasıl yanıt vermemiz gerektiğine derinlemesine bakıyoruz. 

 

Modül İçeriği

Teknolojinin sağladığı büyük ve çeşitli fırsatlarla dolu, olağanüstü bir döneme tanıklık ediyoruz. Fakat dijital dünya, avantajları kadar aynı zamanda büyük zorlukları da barındırıyor. İşte bu yüzden, tüketicinizi (ve dijital kanallarınızı) her zamankinden daha iyi tanımanız ve onlara ilgilendikleri konularda iletişime girmeniz gerekiyor. Bu mödülümüzde ROI odaklı planlamanın temelleri, hedef kitlenizi anlama ve onlarla etkileşime geçme yöntemleri, dijital stratejiniz için bütçeleme, stratejinizi ölçme ve analiz etme konularını ele alıyoruz.

 

Modül İçeriği

İşletmelerin dijital dönüşümünün yolu, “büyük veri”den geçiyor. Bu sebeple her işletme, potansiyel büyümelerine katkı sağlayacak büyük veriyi, “işletmedeki yeri nedir?” ve “işletmeye neler sağlar?” sorularını kendilerine sorarak tam olarak anlayabilmeli ve uygulayabilmeli. Büyük veriyi algılayabilmenin yanı sıra, etkili bir araca dönüştürmek ve elde edilen içgörüleri ticari bir anlama dönüştürmek de aynı zamanda işletmeler için büyük bir zorluk teşkil ediyor.  İşte tam da burada, başarıya ulaşmış metodlarımız ve uygulamalarımız imdada yetişiyor. Büyük Veri ve Analitik modülümüz size Büyük Veri, Gelişmiş Analiz ve Yapay Zeka hakkında kapsamlı bir kavrayış kazandıracak. Bu konulardaki temel kavramları öğrenecek ve işletmelerin başarıya ulaşmasına yardımcı olacak analiz araçlarının nasıl kullanıldığını keşfedeceksiniz.

Modül İçeriği

Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Snapchat gibi büyük dijital kanallara sürekli yenileri dahil oluyor. Bu büyük çeşitlilik, bir o kadar da büyük fırsatları beraberinde getiriyor. Bu modülümüzde inbound ve outbound stratejiler, çapraz kanallı medya planlaması, mobil pazarlama, sosyal medya pazarlaması, arama motoru pazarlaması, email pazarlaması, affiliate pazarlaması ve pazarlama otomasyonunun yanı sıra Display ve video reklamcılığında en başarılı örnek uygulamalara değiniyoruz.

Modül İçeriği

Otomasyon, kişisel iletişimi yok etmez, aksine doğru yapıldığında maksimum verimlilikte kitlenizle etkileşime girmenizi sağlar. Sizin yönlendirmeniz altında gece gündüz sessiz ve etkili çalışan bir süper kahraman görevi görerek hayatınız kolayşaltırır. Bu modülümüzde, daha iyi satış olanağı, potansiyel satış ve daha fazlası için akıllı işletmelerin CRM yazılımlarıyla nasıl rekabette öne geçtiklerini keşfedecek ve satışları artırmak için otomasyon, doğru ve alakalı dijital iletişim otomasyonu ve potansiyel satışları analiz etmek ve raporlamak için otomasyon verileri gibi kavramları öğreneceksiniz.

Modül İçeriği

Bu modül, elinizdeki bütçeyi değer yaratacak kanallara aktararak maksimum ROI’ye nasıl ulaşacağınız konusunda derinlemesine bilgi verir. Modülümüzde pazarlama bütçesi planlanırken dikkate alınması gereken temel faktörler, kampanya yürütülürken bütçe analizi ve optimizasyonu ve en son olarak yetenekli insan kaynağını işe alımdan eğitim ve elde tutma aşamasına kadar neler yapılması gerektiğini inceliyoruz.

Modül İçeriği

Olağanüstü liderler gerektiren olağanüstü zamanlarda yaşıyoruz. Geleneksel pazarlamanın son kalıntıları üzerine cesur ve yeni dijital pazarlama dünyasının inşa edilmesine yardım edecek liderlerden birisi olmanıza yardım edeceğiz. Dijital Liderlik modülümüz ile dijital dünyaya geçişe önderlik edeceksiniz. Markanızı ve kuruluşunuzu globale taşıyacak ve henüz hayal edilmemiş yerlere götüreceksiniz. Biz de size nasıl yapılacağını göstereceğiz.

DMI PRO Eğitimleri kimler için?

Satış ve Pazarlama
Profesyonelleri

Dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen Geleneksel Pazarlama Profesyonelleri ve bu alanda daha cesur ve büyük adımlar atmak isteyen Dijital Pazarlamacılar.

Kariyer Değişikliği
Yapmak İsteyenler

Dijital Pazarlama dünyasına girerek Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler.

Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılımcılar

Yeteneği ve vizyonuyla kariyerine yön veren, dijital pazarlama uzmanlığını derinleştirerek kariyerini bir adım öteye taşımak isteyen Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılım Geliştiricileri.

Girişimciler

İşletmelerini büyütmek ve global pazarlara açılmak isteyen Girişimciler.

Vizyonerler

Rekabetin gittikçe arttığı kariyer yolculuğunda dijital pazarlama uzmanlığının getireceği rekabet üstünlüğünün farkında olan Vizyonerler.

Eğitim ve sertificasyon sürecinizin tamamına
DESTEK VERİYORUZ
Tüm Digital Marketing Institute eğitimlerini DMI Networkü üzerinden %100 online olarak alabileceğiniz gibi, en popüler eğitimler için ayrıca NBT Academy sınıf içi eğitimlere katılabilirsiniz. DMI Networkünden ayrıca forumlara, webinarlara ve eğitiminizi destekleyici içeriklere erişebilirsiniz.
Sınıf İçi Eğitimler

Belirli eğitimlerimizde, online eğitimlerin yanı sıra, Dijital Pazarlama alanında uzman NBT Academy eğitmenlerimizin verdiği sınıf içi eğitimlerle uygulamalı olarak pratik yapma imkanı sunuyoruz.

DMI Networkü

Eğitimlerimizden herhangi birisine kaydolduğunuz zaman, global DMI Networkü’ne katılarak dijital alandaki diğer profesyonellere ve uluslararası fırsatlara erişiyorsunuz.

Mentörlük Desteği

NBT Academy ekibi olarak, hem sınıf içi eğitimler, hem de online eğitimlerimizle ilgili ihtiyacınız olan her konuda size destek veriyoruz.

Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu
DÜNYA ÇAPINDA 55.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ
GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR
0 %
DMI üyelerinin % 92'si, DMI eğitimlerinin kariyerlerinde olumlu etki yarattığını belirtti
0 %
DMI üyelerinin % 81'i, DMI
eğitimlerini aldıktan sonra
terfi etti
0 %
DMI üyelerinin % 88'i, üst
düzey veya yönetim
düzeyinde çalışıyor
DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor
MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ
360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın
Tüm eğitimlerinize erişin
DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.
Premium içerik
Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.
Diğer büyük oyunculara katılın
Dünya çapında 55.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.
DMI deneyimi ve üye memnuniyeti
DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.
NBT Academy’i Katılımcılarımız ve
İşbirliği Yaptığımız Kurumlardan Dinleyin
Global Çapta Geçerli
DMI SERTİFİKASYONU ALIN
Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın
Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 55.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın
SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

 

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamlamadığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır. 

 

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.

Tüm eğitimlerimizin tamamını online olarak alabilirsiniz (%100 online eğitim). 

 

Ayrıca, DMI PRO Sertifikası Eğitimlerimize online olarak erişip, aynı zamanda bu eğitimi 30 saatlik sınıf içi eğitim olarak da alabilirsiniz.

Dijital Strateji ve Planlama Alanında
DMI SPECIALIST
Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Uzmanı Sertifikası
Strateji ve Planlama; farklı açılardan değerlendirme yapabilme, uygulanabilir planlar oluşturabilme ve kapsamlı bir stratejiyi etkin bir şekilde uygulayabilme yeteneklerine sahip olmakla ilgilidir. Bu eğitimimizle, siz de dijital vizyonerler gibi tüm kontrolü elinizde tutarak veri odaklı başarılı kampanyalar geliştirebilecek ve neyin işe yaradığını analiz edebileceksiniz.
Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun
Dünyanın Önde Gelen
Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde
DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız
DMI PLATFORMUNA İLK YIL ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN
Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development, yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.
İLK SENE, TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ
Eğitim İçeriği ve Modülleri
NE ÖĞRENECEĞİM?

Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

Bilimi düşünceyle buluşturuyoruz. Bu kapsamda, markanız için en iyi dijital stratejiyi seçmenize ve gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için, 3i Metodolojisini tasarladık. Giriş modülümüzde bu akılcı, dönüştürücü ve etkileyici 3i konseptini tanıtıyor ve sonrasında derinlemesine inceliyoruz. 

Modüldeki Konu Başlıkları

  • DMI 3i Metodolojisini destekleyen temel kavramlar
  • Etkili bir dijital stratejideki temel bileşenler
  • İş stratejisi geliştirme yöntemleri
  • Stratejik yönetim, sürdürülebilir büyüme ve başarıya uzun soluklu bir bakış

Modül İçeriği

Klasik pazarlama karması, müşteri satınalma yolculuğu, hedef kitle araştırmaları, geleneksel iletişim ve medya stratejisi on yıllardır geçerliliğini koruyor. Pazarlamada bazı klasiklerin modası geçmese de, dijital çağ ile nasıl alışveriş yaptığımız, film izlediğimiz, nasıl iletişim kurduğumuz gibi birçok şey değişti. Davranışlarımız, satın alma kararı süreçlerimiz ve yaşam tarzlarımız teknolojinin bize sağladığı tüm o muhteşem imkanlarla birlikte değişim geçirdi. Dijital yıkımdan bahsederken aslında bahsettiğimiz şey de bu heyecan verici değişiklikler. Bu modülde, pazarlama klasiklerinin hala geçerliliğini korurken, bir yandan da dijital kampanyaların nasıl çok daha etkili bir pusula sunduğunu keşfediyoruz. Teknolojinin tüketici deneyimini nasıl değiştirdiğine ve bu değişime nasıl yanıt vermemiz gerektiğine derinlemesine bakıyoruz. 

 

Modül İçeriği

Teknolojinin sağladığı büyük ve çeşitli fırsatlarla dolu, olağanüstü bir döneme tanıklık ediyoruz. Fakat dijital dünya, avantajları kadar aynı zamanda büyük zorlukları da barındırıyor. İşte bu yüzden, tüketicinizi (ve dijital kanallarınızı) her zamankinden daha iyi tanımanız ve onlara ilgilendikleri konularda iletişime girmeniz gerekiyor. Bu mödülümüzde ROI odaklı planlamanın temelleri, hedef kitlenizi anlama ve onlarla etkileşime geçme yöntemleri, dijital stratejiniz için bütçeleme, stratejinizi ölçme ve analiz etme konularını ele alıyoruz.

 

Modül İçeriği

İşletmelerin dijital dönüşümünün yolu, “büyük veri”den geçiyor. Bu sebeple her işletme, potansiyel büyümelerine katkı sağlayacak büyük veriyi, “işletmedeki yeri nedir?” ve “işletmeye neler sağlar?” sorularını kendilerine sorarak tam olarak anlayabilmeli ve uygulayabilmeli. Büyük veriyi algılayabilmenin yanı sıra, etkili bir araca dönüştürmek ve elde edilen içgörüleri ticari bir anlama dönüştürmek de aynı zamanda işletmeler için büyük bir zorluk teşkil ediyor.  İşte tam da burada, başarıya ulaşmış metodlarımız ve uygulamalarımız imdada yetişiyor. Büyük Veri ve Analitik modülümüz size Büyük Veri, Gelişmiş Analiz ve Yapay Zeka hakkında kapsamlı bir kavrayış kazandıracak. Bu konulardaki temel kavramları öğrenecek ve işletmelerin başarıya ulaşmasına yardımcı olacak analiz araçlarının nasıl kullanıldığını keşfedeceksiniz.

Modül İçeriği

Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Snapchat gibi büyük dijital kanallara sürekli yenileri dahil oluyor. Bu büyük çeşitlilik, bir o kadar da büyük fırsatları beraberinde getiriyor. Bu modülümüzde inbound ve outbound stratejiler, çapraz kanallı medya planlaması, mobil pazarlama, sosyal medya pazarlaması, arama motoru pazarlaması, email pazarlaması, affiliate pazarlaması ve pazarlama otomasyonunun yanı sıra Display ve video reklamcılığında en başarılı örnek uygulamalara değiniyoruz.

Modül İçeriği

Otomasyon, kişisel iletişimi yok etmez, aksine doğru yapıldığında maksimum verimlilikte kitlenizle etkileşime girmenizi sağlar. Sizin yönlendirmeniz altında gece gündüz sessiz ve etkili çalışan bir süper kahraman görevi görerek hayatınız kolayşaltırır. Bu modülümüzde, daha iyi satış olanağı, potansiyel satış ve daha fazlası için akıllı işletmelerin CRM yazılımlarıyla nasıl rekabette öne geçtiklerini keşfedecek ve satışları artırmak için otomasyon, doğru ve alakalı dijital iletişim otomasyonu ve potansiyel satışları analiz etmek ve raporlamak için otomasyon verileri gibi kavramları öğreneceksiniz.

Modül İçeriği

Bu modül, elinizdeki bütçeyi değer yaratacak kanallara aktararak maksimum ROI’ye nasıl ulaşacağınız konusunda derinlemesine bilgi verir. Modülümüzde pazarlama bütçesi planlanırken dikkate alınması gereken temel faktörler, kampanya yürütülürken bütçe analizi ve optimizasyonu ve en son olarak yetenekli insan kaynağını işe alımdan eğitim ve elde tutma aşamasına kadar neler yapılması gerektiğini inceliyoruz.

Modül İçeriği

Olağanüstü liderler gerektiren olağanüstü zamanlarda yaşıyoruz. Geleneksel pazarlamanın son kalıntıları üzerine cesur ve yeni dijital pazarlama dünyasının inşa edilmesine yardım edecek liderlerden birisi olmanıza yardım edeceğiz. Dijital Liderlik modülümüz ile dijital dünyaya geçişe önderlik edeceksiniz. Markanızı ve kuruluşunuzu globale taşıyacak ve henüz hayal edilmemiş yerlere götüreceksiniz. Biz de size nasıl yapılacağını göstereceğiz.

DMI PRO
EĞİTİMLERİ KİMLER İÇİN?
Eğitim ve sertifikasyon sürecinizin tamamına
DESTEK VERİYORUZ
Tüm Digital Marketing Institute eğitimlerini DMI Networkü üzerinden %100 online olarak alabileceğiniz gibi, en popüler eğitimler için ayrıca NBT Academy sınıf içi eğitimlere katılabilirsiniz. DMI Networkünden ayrıca forumlara, webinarlara ve eğitiminizi destekleyici içeriklere erişebilirsiniz.
Sınıf İçi Eğitimler

Belirli eğitimlerimizde, online eğitimlerin yanı sıra, Dijital Pazarlama alanında uzman NBT Academy eğitmenlerimizin verdiği sınıf içi eğitimlerle uygulamalı olarak pratik yapma imkanı sunuyoruz.

DMI Networkü

Eğitimlerimizden herhangi birisine kaydolduğunuz zaman, global DMI Networkü’ne katılarak dijital alandaki diğer profesyonellere ve uluslararası fırsatlara erişiyorsunuz.

Mentörlük Desteği

NBT Academy ekibi olarak, hem sınıf içi eğitimler, hem de online eğitimlerimizle ilgili ihtiyacınız olan her konuda size destek veriyoruz.

Global Çapta Geçerli
Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu
DÜNYA ÇAPINDA 45.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR
DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor
MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ
360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın
Eğitimler
Tüm eğitimlerinize erişin
DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.
Kütüphane
Premium içerik
Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.
DMI Networkü
Diğer büyük oyunculara katılın
Dünya çapında 55.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.
Destek
DMI deneyimi ve üye memnuniyeti
DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.
NBT AKADEMİ'Yİ KATILIMCILARIMIZ VE İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ KURUMLARDAN DİNLEYİN
Global Çapta Geçerli
DMI SERTİFİKASYONU ALIN
Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın
Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 55.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın
SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

 

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamlamadığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır. 

 

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.

Tüm eğitimlerimizin tamamını online olarak alabilirsiniz (%100 online eğitim). 

 

Ayrıca, DMI PRO Sertifikası Eğitimlerimize online olarak erişip, aynı zamanda bu eğitimi 30 saatlik sınıf içi eğitim olarak da alabilirsiniz.