Sosyal Medya Pazarlaması Alanında

DMI SPECIALIST
Global Çapta Geçerli
Dijital Pazarlama Uzmanı Sertifikası
DMI SPECIALIST eğitimleri, kariyerinizdeki kontrolü elinize alarak uluslararası alanda birçok fırsat yakalamanıza imkan verir. Bu eğitimimizle Sosyal Medya’nın gücünü ve etkisini en iyi şekilde kullanmayı ve uygulanabilir stratejilerle kitleleri etkileme tekniklerini öğreneceksiniz. Doğru içgörülerle dijital alandaki diğer vizyonerlere katılın!
Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun
Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde
DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız
DMI PLATFORMUNA İLK YIL ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN
Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development,
yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.
İLK SENE, TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ
Güncel İçerik

DMI Öğrenme Deneyimi Platformu aracılığıyla en güncel eğitim yazılımına sahip olun.

Güçlü, Global
DMI Networku

TDünya çapında 47.000'den fazla DMI üyesine katılın ve bağlantılarınızı globale taşıyın.

Global Çapta
Tanınan Sertifikasyon

Sizi ve kariyerinizi ileriye taşıyacak dünya çapında geçerliliğe sahip bir sertifika.

Araç Setleri ve
Premium İçerik

Her zaman oyunda kalmanız için en güncel içerik ve araç setlerine sahip olun.

Becerilerinizi
yıllarca kullanın

Sürekli kariyer gelişimi garantisiyle, dijital dünyada her zaman güçlü bir oyuncu olun.

Becerilerinizi
test edin

Profesyonel rekabete karşı becerilerinizi global çapta kıyaslayın ve zirvede kalın.

Eğitim İçeriği ve Modülleri
NE ÖĞRENECEĞİM?
Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

Hedef kitleniz kim? Ne yaparlar, nasıl davranırlar, ne hissederler- ve asıl önemlisi markanız hakkında ne düşünüyorlar? Bu bilgilere erişebilir olmak kritik derecede önemli bir güç. Her gün ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz aslında size büyük miktarlarda veri sağlar. Fakat ancak doğru araçlar ve bunların kullanım teknikleri ile, bu verileri nasıl kullanabileceğinize dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu modülümüzde size, hedef kitlenizi ve kültürel/sektörel trendleri tanımanız için çeşitli araçlar ve araştırma teknikleri sunuyoruz. 

Modül İçeriği

Twitter, Facebook ve Instagram. Hepsi bizlere, kendilerine özgü dillerde ve türlerde içerik sunan platformlar. Peki, takipçileriniz ne görmek ve paylaşmak istiyor? Bu kanallarda üretilecek daha ilgi çekici içerikler global çapta daha fazla fırsat anlamına geliyor.

Bir zamanlar, doğru içeriği doğru zamanda kullanmak bir çeşit stratejiydi. Günümüzde ise, hedefleme, kanallarınızı seçme ve sosyal dinleme yapıp, rakip analizlerini kullanarak güçlü bir içerik yönetimi yapma şansına sahibiz.

Bu modülümüzde, sosyal medyadaki önemli etkenleri, platformlara özgü içerik türlerini, içeriği zamanlamanın müthiş gücünü örnek uygulamalarla ele alıp bunların etkili stratejilerle nasıl birleştirileceğini anlatıyoruz.

 

Modül İçeriği

Twitter, Facebook ve Instagram. Hepsi bizlere, kendilerine özgü dillerde ve türlerde içerik sunan platformlar. Peki, takipçileriniz ne görmek ve paylaşmak istiyor? Bu kanallarda üretilecek daha ilgi çekici içerikler global çapta daha fazla fırsat anlamına geliyor.

Bir zamanlar, doğru içeriği doğru zamanda kullanmak bir çeşit stratejiydi. Günümüzde ise, hedefleme, kanallarınızı seçme ve sosyal dinleme yapıp, rakip analizlerini kullanarak güçlü bir içerik yönetimi yapma şansına sahibiz.

Bu modülümüzde, sosyal medyadaki önemli etkenleri, platformlara özgü içerik türlerini, içeriği zamanlamanın müthiş gücünü örnek uygulamalarla ele alıp bunların etkili stratejilerle nasıl birleştirileceğini anlatıyoruz.

 

Modül İçeriği

Facebook, rekabette bulunduğunuz markaların da yer aldığı en büyük sosyal medya kanallarından birisi. Bu modülde aşağıdaki konuları ele alıyoruz;

 • Facebook Business sayfası oluşturma ve bu sayfada bir takipçi topluluğu yaratma
 • Platformun sunduğu potansiyeli ortaya çıkarıp, ilgi çekici Facebook reklamları oluşturma ve hedefleme stratejileri ile rekabette öne geçme
 • KPI (temel performans göstergesi) takibi ve sürekli ölçümleme yapma
 • Milyarlarca insana doğru bir şekilde erişme yöntemleri
 • Platformda marka kalıcılığının sağlanması ve sürdürülebilmesi

 

Modül İçeriği

Twitter, Facebook’a oranla daha az bir kitleye eriştiğiniz ama anlık etkisi çok kuvvetli bir platformdur- ve şaşırtıcı derecede genç bir kitle barındırır. Bu modülümüzde aşağıdaki konuları kapsıyoruz:

 • Başarılı bir Twitter hesabı nasıl olmalı ve nasıl görünmeli?
 • Reklam kampanyalarınız için Twitter Reklamlar nasıl kullanılır?
 • Doğru Twitter reklam formatı ve etkili kampanyalar oluşturma
 • Twitter Analytics’in kullanımı
 • Kısa, paylaşılabilir ve ilgi çekici Twitter içeriği üretimi

 

 

Modül İçeriği

Bu modülde LinkedIn platformu ve onu profesyonel bir biçimde nasıl yönetebileceğinizi ele alıyoruz. Modülümüzde;

 • Şirketinizin profesyonel görünümü için “Company pages” ve “Showcase pages” sayfalarının özelliklerini ve nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenebilir,
 • LinkedIn üzerinde Text ads, Sponsored ads, Sponsored InMails ve Display ads reklam türlerinin detaylarını ve bunları nasıl kullanabileceğinizi keşfedebilir,
 • Bir CEO gibi strateji oluşturup kampanyalarınızın verimini nasıl ölçeceğinizi görebilirsiniz.

LinkedIn etkili kullanıldığında göründüğünden çok daha verimli bir mecra haline gelebilir. Doğru şekilde kullanarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.

 

Modül İçeriği

Daha genç kitleleri çeken, ürün tanıtma ve yerleştirmenin oldukça kolay olduğu Instagram ve Snapchat geleceğin dev kanalları olarak görülüyor. Bu modül, bu platformların nasıl çalıştığını, markanızı bu çok farklı alanlarda nasıl konumlayıp yöneteceğinizi derinlemesine anlamanıza olanak sağlar. Bu kanallara özgü püf noktalarını keşfedin ve strateji oluşturma, reklam yönetimi, analiz ve optimizasyonun nasıl yapıldığını öğrenin.

 

Modül İçeriği

Bir görsel bin kelimeden daha fazla anlam içerebilir. YouTube ve online videolar markanızın sosyal medya konumlanmasında her geçen gün daha da önem taşıyor Bu yüzden bu modülde bir YouTube kanalının nasıl kurulacağı ve yönetileceği, ayrıca strateji oluşturma da dahil olmak üzere tüm teknik ve düşünce temellerini sunuyoruz. 

Online kitlenizi bu kanallar ile nasıl oluşturabilirsiniz, etkileyici görsel ve video kampanyaları nasıl yaratabilirsiniz, bu kampanyalardaki analizleri nasıl yorumlayabilirsiniz ve kullanabilirsiniz gibi tüm detaylara hakim olacaksınız.

Modül İçeriği

Sosyal medyanın en ilginç dinamiklerinden biri de hem kolektif olarak büyük kitleler barındırabilmesi, hem de kişisel ve samimi olması. Markanızın milyonlarca kitleye etkileşimde bulunduğu bir sistemde, sosyal müşteri hizmetleri için online platformlar çok önemli bir alan olarak karşımıza çıkıyor.

Bu modül hangi platformların size en iyi açıdan, nasıl servis sağladığını öğretir. Müşterilerinizin memnuniyetini nasıl ölçebileceğinize dair başarıya ulaşmış örneklerden bahseder. Başarılı sosyal müşteri hizmetleri temsilcilerinin nasıl eğitileceğini ve insanları mutlu eden çevrimiçi destek topluluklarının nasıl oluşturulacağını ve yönetileceğini öğrenirsiniz. Ayrıca, Sosyal Müşteri Hizmetleri performansınızı değerlendirebilir ve Peer-to-Peer (P2P) topluluklarını (tüketicilerin teklifinizi değerlendirdiği yerlerde) nasıl mutlu edeceğinizi keşfedebilirsiniz.

 

Modül İçeriği

Artık sosyal medyayı verimli kullanabileceğiniz yetenek, araçlar, takipçi ve teknolojiye dair fikirlere ve derin bilgilere sahipsiniz. Şimdi sıra tüm bu unsurları kullanarak birleştirmek ve dünyanın önde gelen markalarının sosyal medya platformlarında uyguladığı gibi, en ileri Sosyal Medya stratejisi ile hepsini birbirine bağlamak. Araştırma, sosyal dinleme, KPI’lara uyma, ölçümler ve analizler. Tüm bunları, sosyal medya dünyasını fethetmeniz için son adım olan Strateji ve Planlama modülümüzde ele alıyoruz. 

 

Kimler için?

Satış ve Pazarlama
Profesyonelleri

Dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen Geleneksel Pazarlama Profesyonelleri ve bu alanda daha cesur ve büyük adımlar atmak isteyen Dijital Pazarlamacılar.

Kariyer Değişikliği
Yapmak İsteyenler

Dijital Pazarlama dünyasına girerek Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler.

Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılımcılar

Yeteneği ve vizyonuyla kariyerine yön veren, dijital pazarlama uzmanlığını derinleştirerek kariyerini bir adım öteye taşımak isteyen Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılım Geliştiricileri.

Girişimciler

İşletmelerini büyütmek ve global pazarlara açılmak isteyen Girişimciler.

Vizyonerler

Rekabetin gittikçe arttığı kariyer yolculuğunda dijital pazarlama uzmanlığının getireceği rekabet üstünlüğünün farkında olan Vizyonerler.

Eğitim ve sertificasyon sürecinizin tamamına
DESTEK VERİYORUZ
Tüm Digital Marketing Institute eğitimlerini DMI Networkü üzerinden %100 online olarak alabileceğiniz gibi, en popüler eğitimler için ayrıca NBT Academy sınıf içi eğitimlere katılabilirsiniz. DMI Networkünden ayrıca forumlara, webinarlara ve eğitiminizi destekleyici içeriklere erişebilirsiniz.
Sınıf İçi Eğitimler

Belirli eğitimlerimizde, online eğitimlerin yanı sıra, Dijital Pazarlama alanında uzman NBT Academy eğitmenlerimizin verdiği sınıf içi eğitimlerle uygulamalı olarak pratik yapma imkanı sunuyoruz.

DMI Networkü

Eğitimlerimizden herhangi birisine kaydolduğunuz zaman, global DMI Networkü’ne katılarak dijital alandaki diğer profesyonellere ve uluslararası fırsatlara erişiyorsunuz.

Mentörlük Desteği

NBT Academy ekibi olarak, hem sınıf içi eğitimler, hem de online eğitimlerimizle ilgili ihtiyacınız olan her konuda size destek veriyoruz.

Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu
DÜNYA ÇAPINDA 55.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ
GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR
0 %
DMI üyelerinin % 92'si, DMI eğitimlerinin kariyerlerinde olumlu etki yarattığını belirtti
0 %
DMI üyelerinin % 81'i, DMI
eğitimlerini aldıktan sonra
terfi etti
0 %
DMI üyelerinin % 88'i, üst
düzey veya yönetim
düzeyinde çalışıyor
DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor
MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ
360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın
Tüm eğitimlerinize erişin
DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.
Premium içerik
Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.
Diğer büyük oyunculara katılın
Dünya çapında 55.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.
DMI deneyimi ve üye memnuniyeti
DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.
NBT Academy’i Katılımcılarımız ve
İşbirliği Yaptığımız Kurumlardan Dinleyin
Global Çapta Geçerli
DMI SERTİFİKASYONU ALIN
Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın
Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 55.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın
SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

 

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamlamadığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır. 

 

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.

Tüm eğitimlerimizin tamamını online olarak alabilirsiniz (%100 online eğitim). 

 

Ayrıca, DMI PRO Sertifikası Eğitimlerimize online olarak erişip, aynı zamanda bu eğitimi 30 saatlik sınıf içi eğitim olarak da alabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlaması Alanında
DMI SPECIALIST
Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Uzmanı Sertifikası
DMI SPECIALIST eğitimleri, kariyerinizdeki kontrolü elinize alarak uluslararası alanda birçok fırsat yakalamanıza imkan verir. Bu eğitimimizle Sosyal Medya’nın gücünü ve etkisini en iyi şekilde kullanmayı ve uygulanabilir stratejilerle kitleleri etkileme tekniklerini öğreneceksiniz. Doğru içgörülerle dijital alandaki diğer vizyonerlere katılın!
Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun
Dünyanın Önde Gelen
Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde
DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız
DMI PLATFORMUNA İLK YIL ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN
Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development, yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.
İLK SENE, TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ
Eğitim İçeriği ve Modülleri
NE ÖĞRENECEĞİM?

Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

Hedef kitleniz kim? Ne yaparlar, nasıl davranırlar, ne hissederler- ve asıl önemlisi markanız hakkında ne düşünüyorlar? Bu bilgilere erişebilir olmak kritik derecede önemli bir güç. Her gün ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz aslında size büyük miktarlarda veri sağlar. Fakat ancak doğru araçlar ve bunların kullanım teknikleri ile, bu verileri nasıl kullanabileceğinize dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu modülümüzde size, hedef kitlenizi ve kültürel/sektörel trendleri tanımanız için çeşitli araçlar ve araştırma teknikleri sunuyoruz. 

Modül İçeriği

Twitter, Facebook ve Instagram. Hepsi bizlere, kendilerine özgü dillerde ve türlerde içerik sunan platformlar. Peki, takipçileriniz ne görmek ve paylaşmak istiyor? Bu kanallarda üretilecek daha ilgi çekici içerikler global çapta daha fazla fırsat anlamına geliyor.

Bir zamanlar, doğru içeriği doğru zamanda kullanmak bir çeşit stratejiydi. Günümüzde ise, hedefleme, kanallarınızı seçme ve sosyal dinleme yapıp, rakip analizlerini kullanarak güçlü bir içerik yönetimi yapma şansına sahibiz.

Bu modülümüzde, sosyal medyadaki önemli etkenleri, platformlara özgü içerik türlerini, içeriği zamanlamanın müthiş gücünü örnek uygulamalarla ele alıp bunların etkili stratejilerle nasıl birleştirileceğini anlatıyoruz.

 

Modül İçeriği

Twitter, Facebook ve Instagram. Hepsi bizlere, kendilerine özgü dillerde ve türlerde içerik sunan platformlar. Peki, takipçileriniz ne görmek ve paylaşmak istiyor? Bu kanallarda üretilecek daha ilgi çekici içerikler global çapta daha fazla fırsat anlamına geliyor.

Bir zamanlar, doğru içeriği doğru zamanda kullanmak bir çeşit stratejiydi. Günümüzde ise, hedefleme, kanallarınızı seçme ve sosyal dinleme yapıp, rakip analizlerini kullanarak güçlü bir içerik yönetimi yapma şansına sahibiz.

Bu modülümüzde, sosyal medyadaki önemli etkenleri, platformlara özgü içerik türlerini, içeriği zamanlamanın müthiş gücünü örnek uygulamalarla ele alıp bunların etkili stratejilerle nasıl birleştirileceğini anlatıyoruz.

 

Modül İçeriği

Facebook, rekabette bulunduğunuz markaların da yer aldığı en büyük sosyal medya kanallarından birisi. Bu modülde aşağıdaki konuları ele alıyoruz;

 • Facebook Business sayfası oluşturma ve bu sayfada bir takipçi topluluğu yaratma
 • Platformun sunduğu potansiyeli ortaya çıkarıp, ilgi çekici Facebook reklamları oluşturma ve hedefleme stratejileri ile rekabette öne geçme
 • KPI (temel performans göstergesi) takibi ve sürekli ölçümleme yapma
 • Milyarlarca insana doğru bir şekilde erişme yöntemleri
 • Platformda marka kalıcılığının sağlanması ve sürdürülebilmesi

 

Modül İçeriği

Twitter, Facebook’a oranla daha az bir kitleye eriştiğiniz ama anlık etkisi çok kuvvetli bir platformdur- ve şaşırtıcı derecede genç bir kitle barındırır. Bu modülümüzde aşağıdaki konuları kapsıyoruz:

 • Başarılı bir Twitter hesabı nasıl olmalı ve nasıl görünmeli?
 • Reklam kampanyalarınız için Twitter Reklamlar nasıl kullanılır?
 • Doğru Twitter reklam formatı ve etkili kampanyalar oluşturma
 • Twitter Analytics’in kullanımı
 • Kısa, paylaşılabilir ve ilgi çekici Twitter içeriği üretimi

 

 

Modül İçeriği

Bu modülde LinkedIn platformu ve onu profesyonel bir biçimde nasıl yönetebileceğinizi ele alıyoruz. Modülümüzde;

 • Şirketinizin profesyonel görünümü için “Company pages” ve “Showcase pages” sayfalarının özelliklerini ve nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenebilir,
 • LinkedIn üzerinde Text ads, Sponsored ads, Sponsored InMails ve Display ads reklam türlerinin detaylarını ve bunları nasıl kullanabileceğinizi keşfedebilir,
 • Bir CEO gibi strateji oluşturup kampanyalarınızın verimini nasıl ölçeceğinizi görebilirsiniz.

LinkedIn etkili kullanıldığında göründüğünden çok daha verimli bir mecra haline gelebilir. Doğru şekilde kullanarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.

 

Modül İçeriği

Daha genç kitleleri çeken, ürün tanıtma ve yerleştirmenin oldukça kolay olduğu Instagram ve Snapchat geleceğin dev kanalları olarak görülüyor. Bu modül, bu platformların nasıl çalıştığını, markanızı bu çok farklı alanlarda nasıl konumlayıp yöneteceğinizi derinlemesine anlamanıza olanak sağlar. Bu kanallara özgü püf noktalarını keşfedin ve strateji oluşturma, reklam yönetimi, analiz ve optimizasyonun nasıl yapıldığını öğrenin.

 

Modül İçeriği

Bir görsel bin kelimeden daha fazla anlam içerebilir. YouTube ve online videolar markanızın sosyal medya konumlanmasında her geçen gün daha da önem taşıyor Bu yüzden bu modülde bir YouTube kanalının nasıl kurulacağı ve yönetileceği, ayrıca strateji oluşturma da dahil olmak üzere tüm teknik ve düşünce temellerini sunuyoruz. 

Online kitlenizi bu kanallar ile nasıl oluşturabilirsiniz, etkileyici görsel ve video kampanyaları nasıl yaratabilirsiniz, bu kampanyalardaki analizleri nasıl yorumlayabilirsiniz ve kullanabilirsiniz gibi tüm detaylara hakim olacaksınız.

Modül İçeriği

Sosyal medyanın en ilginç dinamiklerinden biri de hem kolektif olarak büyük kitleler barındırabilmesi, hem de kişisel ve samimi olması. Markanızın milyonlarca kitleye etkileşimde bulunduğu bir sistemde, sosyal müşteri hizmetleri için online platformlar çok önemli bir alan olarak karşımıza çıkıyor.

Bu modül hangi platformların size en iyi açıdan, nasıl servis sağladığını öğretir. Müşterilerinizin memnuniyetini nasıl ölçebileceğinize dair başarıya ulaşmış örneklerden bahseder. Başarılı sosyal müşteri hizmetleri temsilcilerinin nasıl eğitileceğini ve insanları mutlu eden çevrimiçi destek topluluklarının nasıl oluşturulacağını ve yönetileceğini öğrenirsiniz. Ayrıca, Sosyal Müşteri Hizmetleri performansınızı değerlendirebilir ve Peer-to-Peer (P2P) topluluklarını (tüketicilerin teklifinizi değerlendirdiği yerlerde) nasıl mutlu edeceğinizi keşfedebilirsiniz.

 

Modül İçeriği

Artık sosyal medyayı verimli kullanabileceğiniz yetenek, araçlar, takipçi ve teknolojiye dair fikirlere ve derin bilgilere sahipsiniz. Şimdi sıra tüm bu unsurları kullanarak birleştirmek ve dünyanın önde gelen markalarının sosyal medya platformlarında uyguladığı gibi, en ileri Sosyal Medya stratejisi ile hepsini birbirine bağlamak. Araştırma, sosyal dinleme, KPI’lara uyma, ölçümler ve analizler. Tüm bunları, sosyal medya dünyasını fethetmeniz için son adım olan Strateji ve Planlama modülümüzde ele alıyoruz. 

 

DMI PRO
EĞİTİMLERİ KİMLER İÇİN?
Eğitim ve sertifikasyon sürecinizin tamamına
DESTEK VERİYORUZ
Tüm Digital Marketing Institute eğitimlerini DMI Networkü üzerinden %100 online olarak alabileceğiniz gibi, en popüler eğitimler için ayrıca NBT Academy sınıf içi eğitimlere katılabilirsiniz. DMI Networkünden ayrıca forumlara, webinarlara ve eğitiminizi destekleyici içeriklere erişebilirsiniz.
Sınıf İçi Eğitimler

Belirli eğitimlerimizde, online eğitimlerin yanı sıra, Dijital Pazarlama alanında uzman NBT Academy eğitmenlerimizin verdiği sınıf içi eğitimlerle uygulamalı olarak pratik yapma imkanı sunuyoruz.

DMI Networkü

Eğitimlerimizden herhangi birisine kaydolduğunuz zaman, global DMI Networkü’ne katılarak dijital alandaki diğer profesyonellere ve uluslararası fırsatlara erişiyorsunuz.

Mentörlük Desteği

NBT Academy ekibi olarak, hem sınıf içi eğitimler, hem de online eğitimlerimizle ilgili ihtiyacınız olan her konuda size destek veriyoruz.

Global Çapta Geçerli
Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu
DÜNYA ÇAPINDA 45.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR
DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor
MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ
360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın
Eğitimler
Tüm eğitimlerinize erişin
DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.
Kütüphane
Premium içerik
Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.
DMI Networkü
Diğer büyük oyunculara katılın
Dünya çapında 55.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.
Destek
DMI deneyimi ve üye memnuniyeti
DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.
NBT AKADEMİ'Yİ KATILIMCILARIMIZ VE İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ KURUMLARDAN DİNLEYİN
Global Çapta Geçerli
DMI SERTİFİKASYONU ALIN
Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın
Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 55.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın
SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

 

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamlamadığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır. 

 

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.

Tüm eğitimlerimizin tamamını online olarak alabilirsiniz (%100 online eğitim). 

 

Ayrıca, DMI PRO Sertifikası Eğitimlerimize online olarak erişip, aynı zamanda bu eğitimi 30 saatlik sınıf içi eğitim olarak da alabilirsiniz.