BAŞARI HİKAYESİ

adesso Türkiye: Lead Yaratma Stratejisi

Icon
Asena Atilla Saunders
11/12/2020
               

Adesso Türkiye’nin Etkili Bir Potansiyel Müşteri Yaratma Stratejisi Uygulamasını Sağlayan Uçtan Uca Büyüme Odaklı Pazarlama Platformumuzun Başarısından ve Büyüme Odaklı Yaklaşımımızdan İlham Alın

 

adesso Türkiye

adesso Türkiye, Almanca konuşulan pazarların önde gelen BT sağlayıcılarından biri olan adesso AG'nin yüzde yüz iştirakidir. adesso Türkiye, hem danışmanlık hem de özelleştirilmiş yazılım geliştirme hizmetleriyle şirketlerin temel iş süreçlerine odaklanmaktadır.

Hedefler

adesso Türkiye, pazarlama faaliyetlerinden elde ettiği nitelikli lead’i (potansiyel müşteri) artırmanın yanı sıra mevcut müşteri tabanını korumayı hedefliyordu.

Bunun için şirketin, her sürecin bir diğeriyle bağlantılı olduğu, kolayca izlendiği, ölçüldüğü ve optimize edildiği uçtan uca bir büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) planı uygulaması gerekiyordu.

adesso Türkiye'nin, NBT Büyüme Odaklı Pazarlama Servisleri'nin kanıtlanmış başarı metodolojisi ve uçtan uca büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) platformu Marketing Machine aracılığıyla aşağıdaki sonuçları nasıl elde ettiği hakkında daha fazla bilgi almak için başarı hikayemizi okuyabilirsiniz: 

  • Web sitesi trafiği ve marka farkındalığında artış
  • Müşteriyi elde tutma (retention) oranında artış
  • Nitelikli lead sayısında artış
  • Maksimum Yatırım Getirisi (ROI)

 

BAŞARI HİKAYESİNİ OKUYUN

Bir Sonraki Başarı Hikayesi olmak için bizimle iletişime geçin