Ürünlerimiz

Icon
Icon

Ürünlerimizle, Büyüme Odaklı ve Dijital Pazarlamayı bireyler ve markalar için daha erişilebilir hale getiriyoruz.

İşletmeler, bireyler ve ajanslar için

Growth Marketing Hub (GMH)

NBT tarafından geliştirilen self-servis öğrenme platformu

Online platformuz, etkili bir Dijital ve Büyüme Odaklı Pazarlama Stratejisini nasıl oluşturacağınızı ve yöneteceğinizi uygulamalı olarak öğrenmenize olanak tanır. GMH ile sürekli güncellenen kılavuzlar, araçlar, teknik incelemeler, şablonlar, webinarlar, büyüme taktikleri ve kullanım senaryoları gibi yüzlerce kaynağa erişirsiniz.

Online Kurslar

GMH'ın online kursları, Dijital ve Büyüme Odaklı Pazarlama stratejijisi planlama, yönetme ve optimize etmek için ihtiyacınız olan temel adımları kapsar.

Platformdaki 8 ayrı kurs; Sosyal Medya, SEO, Email Pazarlaması, Web Sitesi / Mobil Uygulama Etkileşimi, İçerik Pazarlaması, Kazanılmış (Earned) Medya ve Satın Alınmış (Paid) Medya - PPC konularını kapsamlı bir şekilde ele alır.

GMH'yi keşfedin

Araçlar

Kullanımı kolay Strateji ve Planlama araçlarımız, Dijital Pazarlama faaliyetleriniz için sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olur ve aşağıdaki konulara odaklanır:

Strateji Araçları: Firma İçi Analizler, Müşteri Analizleri, Persona Oluşturma, Marka Konumlandırma , Büyüme Hunisi (Growth Funnel) mimarisi oluşturma ve Hedef Belirleme

Planlama Araçları: Websitesi/Uygulama Etkileşimi, İçerik Pazarlaması, Email Pazarlaması, Sosyal Medya, PPC ve Earned Media

GMH'yi keşfedin

Taktikler

GMH'ın başarısı kanıtlanmış ve uygulamaya hazır büyüme taktikleri, dijital pazarlama faaliyetlerinizde hızlı aksiyon almanıza olanak tanır.

Platform, marka bilinirliği ve trafik yaratmadan, müşterileri elde tutmaya; sosyal medyadan PPC'ye, e-mailden SEO ve içerik pazarlamasına kadar çeşitli büyüme kanalları için yüzlerce taktiği kapsar.

GMH'yi keşfedin

Kaynaklar

GMH; uzmanlarımız tarafından hazırlanan veya küratörlüğünü yaptığımız çok çeşitli Dijital ve Büyüme Odaklı Pazarlama kaynaklarını barındırır.

Platformdan Websitesi/Uygulama Etkileşimi, İçerik Pazarlaması, Email Pazarlaması, Sosyal Medya, PPC, Earned Medya, Analitik, Strateji Geliştirme ve Lead Yönetimi ile ilgili kılavuzlara, şablonlara, makalelere, teknik incelemelere, webinarlara ve vaka çalışmalarına erişebilirsiniz.

GMH'yi keşfedin

Etkinlikler

Platformumuz; Dijital ve Büyüme Odaklı Pazarlama ile ilgili gerçekleştirdiğimiz webinarlarımızı ve eğitimlerimizi izlemenize, etkinlik takvimimizi takip etmenize ve yaklaşan etkinlikler için kolayca kaydolmanıza olanak sağlar.

GMH'yi keşfedin

İşletmeler ve ajanslar için

Marketing Machine

NBT tarafından geliştirilen uçtan uca Büyüme Odaklı Pazarlama platformu

Veri odaklı platformumuz pazarlama faaliyetlerinde strateji ve planlamadan funnel oluşturmaya, pazarlama çalışmalarını yönetmeden önemli büyüme metriklerini izlemeye kadar uçtan uca destek sağlar. Ayrıca, tüm operasyonları gerçek zamanlı ve periyodik raporlarla destekler.

Growth Funnel Oluşturma

Platformumuz; marka / ürün, iş modeli ve personaya göre Growth Funnel (pazarlama veya büyüme hunisi) oluşturmaya olanak tanır. Oluşturulan Growth Funnel'ları landing sayfalarıyla eşleştirilebilir ve tüm verilerin takibi için Google Analytics ve CRM sistemleriyle entegre olabilir.

Marketing Machine ayrıca birden fazla Growth Funnel oluşturmaya imkan sağlayarak tüm Funnel'ları tek bir ekrandan takip edilmesini ve yönetilmesini mümkün kılar.

Demo Talep Edin

Büyüme Planları Oluşturma

Platformun yapay zeka teknolojisi üzerinden önerdiği başarısı kanıtlanmış taktiklerle; Websitesi/Uygulama Etkileşimi, İçerik Pazarlaması, Email Pazarlaması, Sosyal Medya, PPC ve Earned Medya planlarını oluşturulup yönetilebilir.

Ayrıca Marketing Machine, farklı büyüme alanlarında büyüme taktikleri oluşturup her taktiği ilgili büyüme funnel ve personalarıyla eşleştirerek uçtan uca pazarlama planları oluşturmayı mümkün kılar.

Demo Talep Edin

Büyüme Metriklerinin Takibi

Yapay zeka tabanlı platformumuz, her aşamada verileri ve girdileri ilişkilendirir ve birbirine bağlar. Google Analytics, Google Search Console, Data Studio, Facebook, LinkedIn, SEMRush, Google Ads ve Mailcimp tarafından desteklenen temel büyüme metriklerini platform üzerinden izlemeye olanak tanır.

Gerçek zamanlı raporlar: Traffic Overview Metrics, Google Organic Search Metrikleri, SEO Denetimi ve Anahtar Kelime Raporları, Paid Media Metrikleri, Email Metrikleri, Dönüşüm Oranları, Potansiyel Müşteri İzleme & Potansiyel Müşteri Edinme Raporları, Online veya CRM Lead'leri için Growth Funnel Raporları vb.

Haftalık ve aylık raporlar: Büyüme Planları ve Taktikleri, En iyi işleyen Growth Funnel'lar, Potansiyel Müşteri Performansı Raporları, Gerçek Zamanlı Potansiyel Müşteri Bildirimi, SEO Denetim Raporu, SEO Anahtar Kelime Sıralaması Raporu

Demo Talep Edin

Markanızın ve kariyerinizin büyüme yolculuğuna NBT ile katkı sağlayın