SOSYAL MEDYA

En İyi 10 Sosyal Medya Yönetim Aracı

Icon
Ezgi Ada
20/10/2020
               

Sosyal Medya Yönetimi

Güçlü bir sosyal medya mevcudiyeti ; marka bilincini, web sitesi trafiğini/uygulama ziyaretçi sayısını, geri dönüş oranını ve marka sadakatini artırmak için mükemmel bir yoldur. Ve ayrıca diğer yöntemlere göre düşük maliyetlidir.

Doğru sosyal medya etkileşim araçlarını kullanmak, aşağıdaki nedenlerden ötürü çok önemlidir;

 • Sosyal medya etkileşim araçları, tek bir platform üzerinden planlama yapmanızı, yönetmenizi ve raporlamanızı sağlayarak zamanınızı etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
 • Aynı zamanda sosyal medya pazarlama çalışmalarınızın başarısını analiz edip ölçerek daha iyi optimizasyon yapmanıza olanak sağlar.

Etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisi yönetmek için öncelikle hedeflerinizi belirlemelisiniz ve sürekli güncellenen bir sosyal medya pazarlama planına sahip olmalısınız. Sosyal medya araçlarına geçmeden önce, sosyal medya pazarlama planının nasıl hazırlandığını, en önemli sosyal medya kanallarının özelliklerinin öğrenmek ve sosyal medya pazarlama faaliyetlerinizde kullanmak üzere birkaç taktik edinmek için Sosyal Medya Pazarlaması Planlama Rehberimize göz atmanızı öneririz.

Buna ek olarak, yeni planlar oluşturmak ve onları takip etmek üzerine pratik edinmeniz için Sosyal Medya Pazarlaması Planlama Aracımızdan da yararlanabilirsiniz.

Doğru sosyal medya yönetim araçlarını kullanmak, güçlü bir strateji geliştirmenin önemli bir unsurudur. İşte markanızı rekabetin üstünde tutacak en iyi 10 sosyal medya yönetim aracı:

 

1. Hootsuite

 

Hootsuite, tüm sosyal medya içeriklerinizi tek platformdan yönetmenizi sağlayan bir araçtır. İçerik takviminizi oluşturarak içeriklerinizi ona göre planlayabilir ve tüm planlanmış içeriklerinizi tek bir yerde görüntüleyebilir ya da sosyal medya içeriklerinizi toplu halde ve CSV formatında planlayıp yükleyebilirsiniz.

Otomatik planlama özelliği sayesinde sosyal medya takviminizdeki boşlukları doldurabilir ve markanızı hedef kitlenize 7/24 görünür kılabilirsiniz. Hootsuite, hafta içi ideal etkiyi yaratmak için saat belirlemektedir (09:00-19:00 arası).  

Bu kadarla sınırlı değil! Hootsuite aynı zamanda kendi sosyal medya içeriklerinizi düzenlemenize olanak sağlar. Hashtag, konum ve anahtar kelimelere bağlı olarak özel arama akışı oluşturabilirsiniz. Hootsuite aynı zamanda sosyal medya kanalları üzerindeki önemli sohbetleri takip ederek insanların ne hakkında konuştuklarını takip eder. 

Dahası, Hootesuite’a ait Hootlet isimli chrome uzantısı, internette gezinirken keşfettiğiniz bir içeriği anında paylaşma ya da sosyal medya takviminize dahil etme fırsatını verir. Günün sonunda, sosyal medya içeriklerinizin performansını, özelleştirilebilir ve oluşturması kolay raporlarla takip edebilirsiniz. Daha da fazlasını yapıp anlık bilgi akışı elde etmek isterseniz, tek yapmanız gereken Brandwatch, KAWO for WeChat and Weibo, Talkwalker ve Unmetric gibi izleme uygulamalarını entegre etmek!

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube ve Pinterest dahil 20+ sosyal ağ.

Kimler kullanabilir: Planlama, düzenleme, analiz ve izleme için hepsi bir arada bir araç arayanlar.

Kaynak: Hootsuite

Ücretlendirme*

 • Professional: €19/aylık, 10 sosyal profil, sınırsız planlama, 1 kullanıcı, 30 gün ücretsiz deneme sürümü
 • Team: €99/aylık, 20 sosyal profil, sınırsız planlama, 3 kullanıcı, 30 gün ücretsiz deneme sürümü
 • Business: €599/aylık, 35 sosyal profil, sınırsız planlama, 5-10 kullanıcı

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://hootsuite.com/plans sitesini ziyaret edin.

 

2.Buffer

 

Buffer, ajanslar ve küçük/orta ölçekli işletmelerin kullandığı en eski ve en popüler sosyal medya yönetim araçlarından biridir. Üç sosyal medya hesabı bağlayıp on içeriğe kadar planlama yapabileceğiniz ücretsiz bir plan sunar.

Bu kullanımı kolay sosyal medya yönetim aracı özellikle planlama için harikadır. Buffer’ın planlama aracı olan Publish, tek bir panelden sosyal medya hesaplarınızı planlamanıza ve onlara içerik oluşturmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda, sosyal medya içeriklerinizin performansını görüntülemenizi sağlayan bir analiz aracı bulunur. Buffer Publish; Facebook, Instagram, LınkedIn ve Pinterest’i destekler. 

Yeni sosyal medya aracı Buffer Analyze, seyirci demografisine, içerik paylaşımı yapmak için hangi günlerin en etkili olduğuna ve ne tür içeriklerin en yüksek etkileşim oranları verdiğine dair detaylı bilgi elde etmenize yardımcı olur. Hikayeleri, tekil içerikleri ve hashtagleri ölçmenize de olanak sağlar. Buna ek olarak, Instagram, Facebook ve Twitter’a özel raporlar hazırlayabilirsiniz.  

Buffer aynı zamanda Reply adında bir sosyal etkileşim aracı sunar. Bu araç sizin farklı sosyal medya hesaplarınızda gerçekleşen takipçi yorumlarına tek bir mecradan cevap vermenize olanak sağlar. Ayrıca, gelen hacim, yanıt süresi ve daha fazlasını analiz etmek için kullanıma hazır raporlardan yararlanabilirsiniz. Reply sadece Facebook, Instagram ve Twitter’ı desteklemektedir.

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest ve Instagram.

Kimler kullanabilir: Planlanmış içerikleri görüntülemek ve küçük bir ekibi yönetmek için kullanımı basit bir panel isteyenler.

 

Kaynak: Buffer

Ücretlendirme*

 • Publish
  • Pro: $15/aylık, 8 sosyal hesap, 100 planlı içerik, 1 kullanıcı, 7 gün ücretsiz deneme sürümü
  • Premium: $65/aylık, 8 sosyal hesap, 2.000 planlı içerik, 2 kullanıcı, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
  • Business: $99/aylık, 25 sosyal hesap, 2.000 planlı içerik, 6 kullanıcı, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
 • Reply
  • Pro: $50/aylık, 1 kullanıcı ve 1 sosyal hesap, etiketler, 30 gün raporlama, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
  • Business: $225/aylık, tüm profesyonel özellikler, otomasyon kuralları, gelişmiş raporlama, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
 • Analyze
  • Pro: $35/aylık, 8 sosyal hesap, detaylı sosyal analitikleri, strateji önerileri, sınırsız raporlama, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
  • Premium: $50/aylık, 10 sosyal hesap, hikaye analitikleri içerir, strateji önerileri, sınırsız raporlama, white labelling raporlama, 14 gün ücretsiz deneme sürümü

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://buffer.com/pricing/publish sitesini ziyaret edin.

 

3. Sprout Social

 

20.000’den fazla markanın ve her ölçekten işletmenin güvendiği Sprout Social, planlama, yayınlama, sosyal etkileşim, analitik ve ekip çalışması özellikleri sunar.

Sprout Social’ın yayınlama araçları, zaman tüketen planlama görevlerini ortadan kaldırmak ve sizin sosyal medya yayıncılığında kolaylıkla ustalaşmanızı amaçlar. Görsel ve videolar içeren library hub özelliği sayesinde dikkat çekici ve etkili içerikler tasarlayıp yayınlayabilirsiniz. Bütün bu kullanıma hazır içerikleri tek bir yerde görüntüleyip, farklı sosyal medya platformları ve ağları üzerinden organize edebilirsiniz. 

Kolaylıkla performans analizi yapabilir ve otomatik olarak tavsiye edilen gönderim saatlerini seçerek sosyal medya kampanyanızı optimize edebilirsiniz. 

Dahası, Spike Alert özelliği mesaj hacminde yaşanan hızlı artışlara dair ekibinizi bilgilendirir ve hızlıca yanıt vermenize ve durumu kontrol altına almanıza olanak sağlar. Ayrıca ekibinizin sosyal mesajlarına yanıt hızına dair ekip performans raporu alabilirsiniz. Sprout Social, söz konusu sosyal medya etkileşimi olduğunda, ekibinizin tek bir noktadan tüm sosyal etkinliklerinizi yönetmesini ve gelen hiçbir mesajın yanıtsız kalmamasını sağlar.

Sprout Social rakiplerinizin sosyal medya analizlerinin kapsamlı bir raporundan, ücretli raporlara, ekip performansı ve görev performansı raporlarına kadar birçok raporlama hizmeti sunar.

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve LinkedIn.

Kimler kullanabilir: Ekip çalışması ve otomatik, sunuma hazır raporlar isteyenler.

 

Kaynak: Sprout Social

Ücretlendirme*

 • Standard: $99/kullanıcı başına/aylık, 5 sosyal profil, içerikleri yayınla, planla, tasarla ve sıraya al
 • Professional:  $149/kullanıcı başına/aylık, 10 sosyal profil, en uygun gönderim saatini planlama, yanıt oranı ve zaman analiz raporları 
 • Advanced: $249/kullanıcı başına/aylık, 10 sosyal profil, dijital varlık ve içerik kütüphanesi , otomasyon araçları içeren chatbotlar

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://sproutsocial.com/pricing/ sitesini ziyaret edin.

 

4. eClincher

 

eClincher, yayınlama, planlama, sosyal medya sohbet yönetimi, işbirliği ve ileri seviye analitik raporlama araçları sunan başka bir sosyal medya yönetim platformudur.

Dünya çapında on binlerce işletme ve pazarlama ajansı, tek bir platformdan sosyal medyalarını yönetmek ve online mevcudiyetliklerini sürdürmek için eClincher kullanıyor. Görsel takvim sayesinde sosyal medya gönderilerinizi kolaylıkla planlayabilir ve tüm hesaplarınız için içerik planlaması yapabilirsiniz. Ek olarak, Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden, anahtar kelimeler ve hashtaglerle beraber tüm ‘mention’lerinizi takip edebilir, tüm sohbetlerinizi etkili bir şekilde ve vaktinde yönetebilirsiniz.

Aynı zamanda yepyeni içerikleri ile RSS yayını ve otomatik gönderileri bağlayabilirsiniz. Ya da anahtar kelime aramalarına dayalı yeni önerilen içerikleri keşfederek onları yayınlayabilirsiniz. eClincher anahtar kelime kullanarak influencer aramanıza yardımcı olur ve markanıza; konu, sıralama, konum ve etkileşim olarak uyup uymadığını ölçmenizi sağlar. Gelişmiş analitik araçları sayesinde, sosyal medya ve web sitesi anahtar ölçütlerini işlenebilir panel aracılığıyla izleyebilir ve özelleştirilmiş raporlar hazırlayabilirsiniz.

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest, LinkedIn, Google My Business, Yelp ve Blogger

Kimler kullanabilir: Otomatik gönderiler, RSS entegrasyonu ve influencer keşfi yapmak isteyenler.

Kaynak: eClincher

Ücretlendirme*

 • Basic: $59/aylık, 10 profil, 1 kullanıcı, sınırsız yayınlama & planlama, otomatik gönderi kuyruğu, otomatik gönderi RSS, izleme & dinleme, sosyal ve & web analitikleri, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
 • Premier: $119/aylık, 20 profil, 3 kullanıcı, sınırsız yayınlama & planlama, otomatik gönderi kuyruğu, otomatik gönderi RSS, izleme & dinleme, sosyal ve & web analitikleri, medya kütüphanesi, Zendesk CRM entegrasyonu, ekip çalışması, 14 gün ücretsiz deneme sürümü
 • Agency: $219/aylık, 40 profil, sınırsız marka, 6 kullanıcı, sınırsız yayınlama & planlama, otomatik gönderi kuyruğu, otomatik gönderi RSS, izleme & dinleme, sosyal ve & web analitikleri, medya kütüphanesi, Zendesk CRM entegrasyonu, ekip çalışması, 14 gün ücretsiz deneme sürümü

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://eclincher.com/pricing/ sitesini ziyaret edin.

 

5. Sendible

 

Sendible, birçok markanın farklı sosyal medya kanallarını yönetmek için kullanılan bir sosyal medya etkileşim aracıdır. Özellikle ajanslar için tasarlanmış bu platform, planlamadan işbirliğine, etkileşimden analitiğe kadar tüm sosyal medya yönetimini kapsamaktadır. Tek bir panelle, içerik planlayıp üretebilir, toplu halde düzenleyebilir ve tüm sosyal medya takvimlerini yönetebilirsiniz.

Facebook, LinkedIn, Twitter ve Instagram içeriklerinizi yayınlamadan önce önizlemelerini ekip arkadaşlarınız ve müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Önceden tasarlanmış şablonlarla sosyal medya içeriğinizin nasıl performans göstereceğine dair anlık görüntü alabilir ya da 250’den fazla modülle detaylandırarak özelleştirilmiş rapor hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca Google Analytics entegrasyonu, sosyal medya etkinliklerinizin; web sitesi ziyaretlerinizi, sayfa görüntülemenizi ve içerik popülerliğini nasıl etkilediğine görmenizi sağlar. Sendible tüm ilgili taraflara günlük, haftalık ve aylık PDF mail raporları göndermenizi ve markalarınız ve onların rakipleri hakkında Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve LinkedIn üzerinden yapılan sohbetleri görüntülemenizi sağlar. 

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn ve YouTube

Kimler kullanabilir: Çok sayıda sosyal medya kampanya yönetimi ve müşteri/ekip işbirliği isteyenler.

 

Kaynak: Sendible

Ücretlendirme*

 • Starter: $29/aylık yada $24/yıllık planda aylık, 12 hizmet, 8 hızlı rapor, 1 kullanıcı
 • Traction: $99/aylık ya da $84/ yıllık planda aylık, 48 hizmet, 15 rapor,  3 kullanıcı
 • Growth: $199/aylık ya da $169/yıllık planda aylık, 105 hizmet, 35 rapor, 7 kullanıcı
 • Large: $299/aylık ya da $254/yıllık planda aylık, 192 hizmet, 60 rapor, 12 kullanıcı

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://www.sendible.com/pricing sitesini ziyaret edin.

 

6. MeetEdgar

 

MeetEdgar, küçük işletmelere sosyal medya pazarlama yönetiminde yardımcı olmayı amaçlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya otomasyon aracı, paylaşmaya değer makale ve blogları keşfederek otomatik olarak içerik seçenekleri üretir. Her zaman Edgar’ın durum güncellemelerini düzeltebilir ve silebilirsiniz.

Aynı zamanda, sınırsız bir içerik kütüphanesi oluşturabilir ve kategorilendirilmiş sosyal medya takvimi hazırlayabilirsiniz – Pazartesi günleri blog post Çarşamba günleri reklam gibi. Edgar kütüphanenizden otomatik olarak seçerek içeriğinizin paylaşımını planlar. Asla paylaşımlarınızın göz ardı edilmesine müsaade etmez ve zaman zaman önceki sosyal medya gönderilerinizi tekrardan paylaşır.

A/B testi ile farklı mesajları deneyebilir ve tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.. MeetEdgar’ı farklı kılan ise, Edgar University isimli sosyal medya yönetimi eğitimi veren eğitim merkezidir. 

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitteri Instagram ve LinkedIn

Kimler kullanabilir: Otopilot sosyal medya yönetimi ve Edgar University içeriklerine erişmek isteyenler.

 

Kaynak: Meet Edgar

Ücretlendirme* 

$49/aylık, 25 sosyal medya hesabı, içerikleriniz için (metin, görsel, video) sınırsız kütüphane, içeriklerinizi organize etmek için sınırsız kategorilendirme, destek ekibine sınırsız erişim

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://meetedgar.com/pricing/ sitesini ziyaret edin.

 

7. MavSocial

 

MavSocial, gönderi yayınlamayı, etkileşimi takip etmeyi, rapor oluşturmayı, sosyal medya gözlemi ve ekipler arası işbirliği yapmayı sağlayan bir sosyal medya yönetim platformudur. MavSocial, sadece sosyal medya içeriği planlamaktan ziyade, görünürlüğünüzü arttırmak adına Facebook içeriklerinizi tanıtmanızı ve geçmiş gönderilerinizi yeniden paylaşmanızı sağlar. 

MavSocial, içerik üretimi için geniş kapsamlı bir görsel havuzu ve kullanıcı tarafından üretilen bir içerik havuzu sağlar. Kendi içeriğinizi kullanmak isterseniz de bilgisayarınızdan ya da Google Drive’dan yükleyebilirsiniz. MavSocial her türlü effect, sticker ve filtre ekleyerek görselleri düzenlemenize olanak verir. 

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, YouTube ve Tumblr

Kimler kullanabilir: Görsel içerik üretmek isteyenler.

Kaynak: MavSocial

Ücretlendirme*

 • Advanced: $190/yıllık, 1 kullanıcı, 10 sosyal profil
 • Pro: $780/yıllık, 3 kullanıcı, kullanıcı başına $24/aylık karşılığında 2 ilave kullanıcıya kadar, 30 sosyal profil
 • Business: $1.990/yıllık, 5 kullanıcı, kullanıcı başına $24/aylık karşılığında sınırsız ilave kullanıcı, 50 sosyal profil
 • Enterprise: $4.990/yıllık, 20 kullanıcı, kullanıcı başına $24/aylık karşılığında sınırsız ilave kullanıcı, 70 sosyal profil

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://mavsocial.com/pricing/ sitesini ziyaret edin.

 

8. CoSchedule

 

CoSchedule 100’den fazla ülkede 10.000 müşteri tarafından güvenilen ve en hızlı büyüyen pazarlama platformudur. Girişimciler için tasarlanmış Marketing Suite ürünü, tüm pazarlama sürecini bir araya toplar. Bir pazarlama takvimi, içerik düzenleyicisi, sosyal düzenleyici, iş düzenleyici ve varlık düzenleyicisi içerir.

Pazarlama Takvimi ile; içeriğe, sosyal medyaya, eposta ve etkinliklere bağlı her proje için işbirliği takvimi oluşturabilir ve ekibinizin çalışmalarını birleştirebilirsiniz.

İçerik Düzenleyicisi; içerik oluşturma ve uygulama sürecinin yönetiminin yanısıra editoryal takviminizi planlamanıza yardımcı olur. 

Sosyal Düzenleyici; planlama, etkileşim ve gözlem için bir sosyal medya yönetim aracıdır.

İş Düzenleyicisi; karmaşık iş sürecini ve ekip kaynaklarının yükünü hafifletmeye yarayan ekip işbirliği aracıdır.

Varlık Düzenleyicisi, ekibinizin projeyi bitirebilmesi için gerekli dosya, video ve fotoğraf gibi tüm varlıklara erişimini sağlar.

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, Instagram, LınkedIn, Pinterest ve Tumblr

Kimler kullanabilir: Tüm pazarlama projelerini (içerik, sosyal, eposta, etkinlik, vb.) tek bir yerden organize etmek için bir Marketing Suite isteyenler.

 

Kaynak: CoSchedule

Ücretlendirme*

 • Growth: $190/aylık, 3 kullanıcı, 10 sosyal profil
 • Professional: $750/aylık, 5 kullanıcı, 15 sosyal profil
 • Enterprise: Talebe göre ücretlendirme, 10 kullanıcı, 25 sosyal profil

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://coschedule.com/pricing sitesini ziyaret edin.

 

9. Crowdfire

 

Crowdfire’ın en önemli iki özelliği; makale ve görsel oluşturmadır. Yani, siz sadece sosyal medya stratejinize karar verip, içerik oluşturmayı Crowdfire’da bulunan binlerce kaynağa bırakabilirsiniz.

Crowdfire aynı zamanda Instagram için içerik üretimi tavsiyelerinde bulunur. Dahası, Shopify ya da Etsy hesabınızı, WordPress ya da Medium blog sayfanızı ya da YouTube hesabınızı entegre ettiğinizde, Crowdfire otomatik olarak tüm bu bağlı hesaplardan güncelleme ve duyuru alarak bir sosyal medya gönderisi düzenler. Sonrasında tüm sosyal medya hesaplarınızda kolayca planlama yapıp gönderileri yayınlayabilirsiniz. Crowdfire sosyal medya ölçütlerinizi hesaplayıp takip etmenizi ve isteğe özel raporlar hazırlamanızı sağlar.

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve LinkedIn

Kimler kullanabilir: Makale ve görsel oluşturma isteyenler.

 

Kaynak: Crowdfire

Ücretlendirme*

 • Free: Her sosyal ağa bağlı 1 hesap, 4 sosyal ağı, hesap başına 10 planlanmış gönderi
 • Plus: $7,78/aylık, her sosyal ağa bağlı 2 hesap, 5 sosyal ağı, hesap başına 100 planlanmış gönderi
 • Premium: $37,48/aylık, her sosyal ağa bağlı 5 hesap, 5 sosyal ağı, hesap başına 100 planlanmış gönderi
 • VIP: $74,98/aylık, her sosyal ağa bağlı 50 hesap, 5 sosyal ağı, hesap başına 800 planlanmış gönderi

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://www.crowdfireapp.com/pricing-page sitesini ziyaret edin.

 

10. Tailwind

 

Tailwind, İçerik Pazarlama alanında uzmanlaşmış yetkili Pinterest Ortağı ve Topluluk Yönetimi nişanı almış Instagram Ortağıdır. Pinterest için tek bir tıkla 10 pin oluşturabilirsiniz. Auto Post ile Instagram gönderilerinizi planlayarak vakit kazanabilirsiniz. Hashtag önerileri ile her gönderinizin erişim gücünü ve etkileşim oranını arttırabilirsiniz.

Desteklediği Sosyal Medya Ağları: Instagram ve Pinterest

Kimler kullanabilir: Instagram ve Pinterest pazarlaması ile ilgilenenler.

Kaynak: Tailwind

Ücretlendirme*

 • Pinterest Plus: $9,99/hesap başına aylık, 1 Pinterest profili, sınırsız planlama
 • Instagram Plus: $9,99/hesap başına aylık, 1 Instagram profili, sınırsız planlama, tek tıkla hashtag önerileri

*Ocak 2020 ücretlendirmesidir. Güncel ücretler için lütfen https://www.tailwindapp.com/pricing sitesini ziyaret edin.

Sosyal medya pazarlaması alanında daha detaylı bilgi sahibi olmak veya kariyerinizi dijital pazarlama alanında geliştirmek istiyorsanız, dünyaca ünlü Digital Marketing Institutute (DMI) eğitim ve sertifikasyonlarını mutlaka inceleyin.

İlgili İçerikler
E-Bültene abone olun
Büyüme odaklı pazarlama ipuçları ve haberleriyle hep güncel kalın.