NBT Growth Academy

İŞLETMELER İÇİN

DIGITAL MARKETING INSTITUTE EĞİTİMLERİ

DİJİTAL PAZARLAMADA STANDARTLARI BELİRLEYEN DMI İLE TANIŞIN

Çalışanlarınızın dijital yeteneklerini geliştirin, ekiplerinizi dijital dönüşüme hazırlayın, yatırım getirinizi artırın.

Küresel Dijital Pazarlama standardı ve sertifikasyon kuruluşu olan Digital Marketing Institute, günümüz dijital ekonomisinin gerektirdiği nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için uluslararası liderlerle ile işbirliği yapıyor. Böylelikle DMI; Google, Facebook, LinkedIn ve Twitter gibi büyük oyuncular tarafından geliştirilen ve onaylanan eğitim müfredatı ile ekiplerinize en güncel dijital bilgi ve becerilerle donatmanızı sağlıyor.

DMI Eğitim ve Sertifikasyon Süreçleri Nasıl Çalışır?

ORGANİZASYONUNUZ İÇİN UÇTAN UCA EĞİTİM VE DESTEK

İşletmenize Özel Eğitim, Ekipleriniz İçin Sürekli Kariyer Gelişimi ve Global Alanda Geçerli Sertifikasyon

Belirleyin

Kurumunuzdaki yetenek ve beceri açıklarını belirleyin, şirketinizi sektör ve rakiplerle kıyaslayın

Kişiselleştirin

Geniş DMI eğitim ve sertifikasyon yelpazesi ile iş gücünüze ve hedeflerinize uygun özel bir eğitim çözümü oluşturun

Eğitin

Ekiplerinizi işletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde eğitin, personel gelişimini kolayca takip edin

Doğrulayın

Kazanılan yetenekleri dünyaca geçerli profesyonel sertifikalarla doğrulayın

Sürdürün

Personelinize, eğitim sonrasında da sürekli güncel kalmalarını sağlamak için özel içerikler ve eğitimlerden oluşan CPD erişimi sağlayın

DMI PROFESYONEL EĞİTİM PROGRAMLARI

Sektörün Önde Gelen Uzmanları Tarafından Hazırlanmıştır

Icon
DMI PRO
Dijital Pazarlama
Uzmanlığı Sertifikası

DMI PRO eğitimi, temel dijital pazarlama kavramlarını kapsamlı bir şekilde ele alır. Eğitim; Google Ads, Sosyal Medya Pazarlaması, SEO, İçerik Pazarlaması Analytics, Email Pazarlaması gibi konuları kapsayarak katlımcılara tüm modülleri interaktif araçlarla uygulamalı olarak öğrenme fırsatı sunar.

Icon
DMI SPECIALIST
Sosyal Medya Pazarlaması Uzmanlık Sertifikası

DMI Sosyal Medya Pazarlaması eğitimi, Sosyal Medya’nın gücünü en iyi şekilde kullanma ve etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturmak ve yönetmek için gerekli becerileri, bilgiyi, stratejiyi ve tekniklerini ele alır.

Icon
DMI SPECIALIST
Arama Motoru Pazarlaması (Search Marketing) Uzmanlığı Sertifikası

Bu dinamik Arama Motoru Pazarlaması (Search Marketing) eğitimi; SEO, ücretli arama (PPC), Google Adwords, Microsoft Ads (Bing Ads) ve Display reklamcılık gibi konuları detaylı olarak ele alır. Eğitim ayrıca, markaları dijital alanda görünür hale getirebilmek için birçok teknikiği ve püf noktalarını kapsamaktadır.

Icon
DMI SPECIALIST
Dijital Strateji ve Planlama Uzmanlığı Sertifikası

Eğitim, ekiplerinizin kapsamlı bir stratejiyi etkin bir şekilde uygulayabilmesini sağlayacak dijital iletişim, analiz, pazarlama otomasyonu, bütçe ve strateji formülasyonu gibi konuları kapsar. Strategy & Planning eğitimi ayrıca, işletmenizde veri odaklı başarılı kampanyalar geliştirme ve neyin işe yaradığını analiz edebilme imkanı sağlar.

Icon
DMI EXPERT
Dijital Pazarlamada Uzman Seviye Sertifikasyon

Dijital Strateji & Planlama, Müşteri Deneyimi, e-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlaması gibi konulara derinlemesine inen birinci sınıf bir sertifikasyon ve eğitim programıdır.

Kurumsal eğitimler hakkında daha fazla bilgi edinin

Çalışanlarınızı Digital Marketing Institute ile sertifikalandırmanın avantajları:

Ekiplerinizin en son trendlerden, temel yetkinliklerden ve gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamak için dijital becerilerinin geliştirilmesi gerekir.

DMI sertifikalı programlar, Fortune 500 Organizasyonları tarafından kullanılan satış ve dijital pazarlama çerçevesine dayalı yapılandırılmış bir müfredat sunar.

Kuruluşunuza sağladığı avantajlar

  • Şirket genelinde beceri ve yeteneklerin standardizasyonunu sağlar
  • Kaynakların etkin kullanımı ile beraber daha düşük maliyetler ve daha kısa satış dönüşüm süreleri elde edersiniz
  • Çalışanlarınızın dijital bilgi ve becerilerle donatıp işletmenizi geleceğe hazırlar
  • Kazanımların gerçek hayatta uygulanmasını sağlayarak yatırım getirisini artırır
  • Daha yüksek düzeyde verimlilik, üretkenlik ve iş hacmine olanak tanır

İş gücünüze sağladığı faydalar

  • Rollerde etkinlik ve üretkenliği artırır
  • Ekipleriniz, dünya çapında tanınan ve devredilebilir bir yeterlilik kazanır
  • Çalışanlarınızın dijital bigli ve yeteneklerini geliştirir
  • Ekip motivasyonu ve etkileşimini artırarak şirket kültürüne katkı sağlar

KURUMSAL DİJİTAL EĞİTİMLER İÇİN

NEDEN DMI'I TERCİH ETMELİSİNİZ?

Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde Belirlenen Müfredat

Sektör uzmanları tarafından tasarlanan DMI eğitimleri, herhangi bir role anında uygulanabilen becerilerle yüksek düzeyde yetkinlik sağlar.

Daha İyi Dijital Dönüşüm

Kuruluşunuzun dijital dönüşümünü başlatmak veya ilerletmek için iş gücünüzü dijital pazarlama ve satış becerileriyle donatır.

Geliştirilmiş Yatırım Getirisi

Personelinizin öğrenimine ve gelişimine yatırım yapmak üretkenliği artırır, çalışan kaybını azaltır ve müşteri etkileşimini artırır.

Endüstri Çapında Onaylama

DMI kurumsal eğitim programları Google, IBM, Twitter ve Facebook dahil olmak üzere, dünyanın en etkili markaları tarafından geliştirilir ve onaylanır.

Profesyonel Sertifika

Diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla profesyoneli dijital eğitim standardına göre eğiten DMI, dünya çapında 130.000'den fazla kişilik bir networke sahiptir.

DMI'I EĞİTİM ALANLARDAN DİNLEYİN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sertifikasyon, çalışanlarınızın becerilerini yüksek bir uzmanlık düzeyinde olduğunu doğrular. Öğrenme ve geliştirme (L&D) perspektifinden bakıldığında, DMI sertifikası iş gücünüzün becerilerini küresel standartlara getirir ve çalışanları geleceğe hazırlar.

Bu, işletmenizin ve personelinizin ihtiyaçlarına bağlıdır. DMI eğitimlerini işletmenize uyarlamadan önce, işgücünüzün becerilerinin sektör ihtiyaçları ile uyumlu olmasını sağlamak için dijital yeteneklerini değerlendiriyoruz. Akabinde ihtiyaçlarınıza uygun kilit alanlardaki personeli geliştiren bir eğitim programı tasarlıyoruz.

Kesinlikle. İşletmenizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra, çeşitli dijital pazarlama programlarımızdan size özel bir eğitim programı geliştirebiliriz.

Gallup'a göre, şirket içersinde kendisini geliştirebilen çalışanların başka bir kuruluşta iş arama olasılığı, diğerlerine oranla % 59 daha düşük. Bu, kariyer gelişimi açısından şirketlerinin kendisine yatırım yaptığını hisseden çalışanların, olmayanlara göre kalma olasılığının çok daha yüksek olduğu anlamına gelmektedir.

DMI; temel programlardan uzmanlık programlarına kadar geniş bir yelpazede eğitim sağlıyor. Örneğin uzmanık programları olan Social Media, Search ve Strategy & Planning, belirli alanlarda çalışanların becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, DMı'ın Tescilli Değerlendirme Aracı (Proprietary Assessment Tool), personelin becerilerini eğitim öncesi ve sonrası ile sektörel ve mesleki olarak kıyaslayabilir.

Online eğitim, yoğun tempoda çalışan iş gücü için idealdir. Çalışanlarınız, herhangi bir konumdan eğitim içeriklerine 7/24 erişim sağlayarak, kişisel takvimlerine uygun zamanlarda becerilerini geliştirebilirler.

Broşürü İndirin