NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Temmuz 2020 Growth Marketing Eğitimleri

Icon
Asena Atilla Saunders
31/07/2020
               

Bu ayı, online eğitim platformumuz Growth Marketing Hub (GMH)’ye sürekli eğitimi destekleyecek yeni kaynaklar üreterek geçirdik. Böylelikle erişim sağlayabileceğiniz Büyüme Odaklı & Dijital Pazarlama materyalleriniartırdık. Aynı zamanda bu ay düzenlediğimiz webinarımızda oldukça ilgi çekici konulardan birini, etkinlik endüstrisini ele aldık.    

İşte NBT Academy’nin bu ayki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimi ve Workshopları:

09.07., NBT Webinar Serileri: GROWTH SPOTLIGHT

Bu ayki GROWTH SPOTLIGHT webinarımızda kurucumuz Eren Koçyiğit, webinara konuk konuşmacı olarak katılan Tarsus Group CCO (Chief Commercial Officer)’su Barış Onay ile birlikteydi. Tarsus Group, global ölçekte B2B etkinlikler düzenleyen ve dijital medya alanında faaliyet gösterip yayımlar yapan Londra menşeli bir medya şirketidir. 

İkili, etkinlik sektörünün mevcut konumu, pandemiyle birlikte hızlanan dijitalleşme ve pandemi sonrası etkinlik sektörünü bekleyen değişiklikleri ele aldı. Katılımcılara  değerli görüş ve deneyimlerinden yola çıkarak tavsiyeler sundular. Bu linkten webinarın tamamını izleyebilirsiniz.

 

YouTube Kanalımızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

YouTube kanalımızı ziyaret ederek bir önceki webinarlara, Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) eğitimlerine, GMH demolarına ve benzeri birçok faydalı içeriğe erişim sağlayabilirsiniz. Abone olun ve Büyüme ve Dijital Pazarlama alanında sürekli eğitimi destekleyen güncel içeriklerimizi  kaçırmayın.

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız

 

Dr. Eren Koçyiğit

Eren Koçyiğit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.

Eren, Middlesex Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerde Pazarlama alanında dersler vermektedir. Ayrıca London & Partners, Endeavor, Startupbootcamp, Founder Institute, ve Innogate, gibi çeşitli kurumlarda Mentor / Konuşmacı / Eğitmen olarak görev almaktadır.