NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Kasım 2020 Growth Marketing Eğitimleri ve Workshopları

Icon
Asena Atilla Saunders
30/11/2020
               

Sosyal medya hesaplarımızdan düzenlediğimiz anketler aracılığıyla fikirlerinizi ve geri bildirimlerinizi öğrenip, bu ay da taleplerinize göre sizin için bootcamp’ler ve eğitimler sunmaya gayret ediyoruz.

Bir yandan da web sitemizde yaptığımız güncellemeler ile daha iyi bir web site tecrübesi oluşturduk. Böylelikle hizmet, ürün ve çözümlerimize dair bilgileri daha açık ve net bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

İşte NBT Academy’nin bu ay içerisindeki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimleri ve Workshopları:

04.11., Bilgi Üniversitesi Workshopu

Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) Danışmanımız Ezgi Ada, Bilgi Üniversitesi lisans öğrencilerine online eğitim verdi. Başarılı bir SEO ve İçerik Pazarlaması stratejisi nasıl oluşturulur, yönetilir ve bu iki strateji bir arada nasıl kurgulanmalı gibi konuları ele alarak öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

 

05.11., Innogate Workshopu

Kurucumuz Eren, konuşmacı olduğu Innogate workshopunda markalara "Globalleşme için Büyüme Odaklı Pazarlama" konusunu anlattı. Dikkatlice oluşturulmuş bir büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejisi ile startup ve scaleup’ların global pazarda nasıl başarılı olabileceklerine dair önemli tavsiyeler verdi.  

17.11., London and Partners Workshopu

Mentorlarınden biri olarak London and Partners tarafından düzenlenen Büyüme Odaklı Pazarlama Workshop’una katılan Ezgi Ada, çeşitli Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) stratejilerine değindi. Sunumunda startup ve scaleup’lar için özel olarak  firma içi analiz, strateji, uçtan uca funnel yönetimi, planlama, takip ve optimizasyon konularını detaylarıyla ele aldı. Bir yandan da  markalardan gelen soruları cevapladı. 

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

Bilgi Üniversitesi

Bilgi Üniversitesi Türkiye’nin öncü vakıf üniversitelerinden biridir ve kendine has kültürü ile köklü bir üniversite haline gelmiştir. Akademik çalışmalarını, eğitim kalitesini ve yaptığı araştırmaları uluslararası standartlarda çıkarmayı hedefleyen üniversite tüm bunları yaparken prensiplerinden ödün vermemeyi kendine rehber edinmiştir. Bu prensipler: Bilim ve sanatta sınırların ötesine geçen çalışmalar yürütürken uluslararası alanda bilinirliğe sahip bir üniversite olmak ve hem öğrencilerin, hem de fakülte üyelerinin kendilerini tamamen öğrenmeye adadığı bir hizmet sunmaktır. 

INNOGATE

INNOGATE Türkiye Kalkınma Bakanlığı ve İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen bir uluslararası hızlandırma şirketidir. Katılımcılara uluslararası bağlantılara erişim, strateji oluşturma, pazara nüfuz etme ve iş modellemesi gibi alt başlıklara ayrılan bütüncül bir program sunmaktadır. INNOGATE’in hızlandırma programları mentorluk, eğitim, danışmanlık ve network fırsatları sunarak katılımcıların doğru kişilere ve bağlantılara ulaşmalarına yardımcı olur. Program San Francisco’da, Chicago 1871’da ve New York Galvanize’da bulunan İTÜ ARI Teknokent tesislerini katılımcıların kullanımına açmaktadır. 

London & Partners

Londra Belediye Başkanı’nın resmi tanıtım ajansı London & Partners, Londra’nın uluslararası itibarını inşa etmeye ve Londra’daki işletmelerin korunup desteklenmesi için Business Growth Programme’ı (İş Geliştirme Programı) yürütmeye odaklanır.

London & Partners Business Growth Programme: Bu program mentorluk hizmeti, workshoplar, iş geliştirme tavsiyeleri ve Londra networkünden doğabilecek fırsatları içeren stratejik çözümler sunarak işletmelerin büyümesine yardımcı olur.

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız

Dr. Eren Koçyiğit

Eren Koçyiğit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.

Eren, Middlesex Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerde Pazarlama alanında dersler vermektedir. . Ayrıca London & Partners, Endeavor, Startupbootcamp, Founder Institute, ve Innogate, gibi çeşitli kurumlarda Mentor / Konuşmacı / Eğitmen olarak görev almaktadır.

Ezgi Ada

Ezgi, Yapı Kredi Bankası’nda de uluslararası bankalar arası ilişkileri hazine, ticaret, finans ve ödemelere kadar çeşitli alanlarda yönettiği Bölge Müdür yardımcılığı görevinden sonra, kariyerinde pazarlama alanına geçiş yaptı. NBT'de, innovatif teknoloji şirketlerini ve FinTech'leri küresel pazarlara taşımak için büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejileri geliştirmektedir.

Ezgi aynı zamanda INNOGATE ve Endeavor gibi kuruluşlar ve çeşitli özel markalara mentörlük ve eğitmenlik vermektedir.

İlgili İçerikler
E-Bültene abone olun
Büyüme odaklı pazarlama ipuçları ve haberleriyle hep güncel kalın.