NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Ocak 2021 Growth Marketing Eğitimleri

Icon
Asena Atilla Saunders
31/01/2021
               

2020 yılını geride bıraktık. Önümüzde yeni bir yıl var ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz!

NBT olarak artık yeni bir Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) Bootcamp modeli izleyeceğiz. Buradan yola çıkarak bu ay, markalara ihtiyaçlarına göre özel workshoplar düzenlemeye ve bireylere talepleri üzerine eğitimler vermeye başladık. Ek olarak, DMI Envanterimize eklediğimiz yeni eğitimlere yoğun bir talep oldu. İlginiz için teşekkür ederiz!

 

21.01., London and Partners Workshopu

Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) Danışmanımız Ezgi Ada, program mentorlarından biri olarak London and Partners’ın düzenlediği Büyüme Odaklı Pazarlama Workshopuna katıldı. Workshopta yaptığı konuşmada, start-up ve scale-uplar için büyüme odaklı pazarlamanın (growth marketing) etkileşim aktivitelerine değindi. Bu aktivitelerin nasıl değerlendirilip ölçümleneceğine ve büyüme odaklı yolculuklarında onları nelerin beklediğine dair   danışmanlık verdi.  

 

21.01., Now Sprint! Accelerator Workshopu

Now Sprint! Accelerator start-up’ın program ortaklarından biri olarak workshoplarımıza devam ediyoruz! Ezgi Ada Now Sprint! markalarına başarılı bir büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejisi nasıl oluşturulur ve yönetilir konusunu anlattı. Özellikle firma içi analizler, planlama, uçtan uca büyüme hunisi yönetimi ve büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejilerinin optimizasyonu ve takibi gibi konulara değindi. Bir yandan da markalardan gelen soruları cevapladı.

Son olarak, eğer büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) veya dijital pazarlamayı konu alan video kaynaklar arıyorsanız, YouTube kanalımıza eklediğimiz yeni videolarımıza göz atabilirsiniz.

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar 

 

Now Sprint! Accelerator

Now Sprint! Accelarator, startuplar için erken safha hızlandırma girişimidir. Programının kataloğunda Tasarım Planlama, Yalın Startup, İş Modeli Kanvası ve Müşteri Geliştirme gibi öğeler bulunur ve deneyimli eğitmenlerin yanı sıra profesyonel mentorlarca desteklenir.

 

London & Partners

Londra Belediye Başkanı’nın resmi tanıtım ajansı London & Partners, Londra’nın uluslararası itibarını inşa etmeye ve Londra’daki işletmelerin korunup desteklenmesi için Business Growth Programme’ı (İş Geliştirme Programı) yürütmeye odaklanır.

London & Partners Business Growth Programme: Bu program mentorluk hizmeti, workshoplar, iş geliştirme tavsiyeleri ve Londra networkünden doğabilecek fırsatları içeren stratejik çözümler sunarak işletmelerin büyümesine yardımcı olur.

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız Hakkında

 

Ezgi Ada

Ezgi, Yapı Kredi Bankası’nda uluslararası bankalar arası ilişkileri hazine, ticaret, finans ve ödemelere kadar çeşitli alanlarda yönettiği Bölge Müdür Yardımcılığı görevinden sonra, kariyerinde pazarlama alanına geçiş yaptı. NBT'de, innovatif teknoloji şirketlerini ve FinTech'leri küresel pazarlara taşımak için büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejileri geliştirmektedir.

Ezgi aynı zamanda INNOGATE ve Endeavor gibi kuruluşlar ve çeşitli özel markalara mentörlük yapmakta  ve eğitimler vermektedir.