Arama Motoru Pazarlaması (Search Marketing) Alanında

DMI SPECIALIST

Global Çapta Geçerli

Dijital Pazarlama Sertifikası Alın

DMI SPECIALIST eğitimleri, kariyerinizdeki kontrolü elinize alarak uluslararası alanda birçok fırsat yakalamanıza imkan verir. Bu eğitimimizle SEO ve Google Reklamları aracılığıyla Arama Motoru Pazarlaması ile markanızı görünür hale getirme teknikleri ve püf noktalarını öğreneceksiniz. Doğru içgörülerle dijital alandaki diğer vizyonerlere katılın!

Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun

Hemen Kaydolun

DMI SPECIALIST Search Marketing Broşürümüzü İndirin

Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde

Icon

DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız

DMI PLATFORMUNA ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN

Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development, yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.

TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ

Icon

Güncel İçerik

DMI Öğrenme Deneyimi Platformu aracılığıyla en güncel eğitim yazılımına sahip olun.

Icon

Global Çapta Tanınan Sertifikasyon

Sizi ve kariyerinizi ileriye taşıyacak dünya çapında geçerliliğe sahip bir sertifika.

Icon

Becerilerinizi yıllarca kullanın

Sürekli kariyer gelişimi garantisiyle, dijital dünyada her zaman güçlü bir oyuncu olun.

Icon

Güçlü, Global DMI Networku

Dünya çapında 130.000'den fazla DMI üyesine katılın ve bağlantılarınızı globale taşıyın.

Icon

Araç Setleri ve Premium İçerik

Her zaman oyunda kalmanız için en güncel içerik ve araç setlerine sahip olun.

Icon

Becerilerinizi test edin

Profesyonel rekabete karşı becerilerinizi global çapta kıyaslayın ve zirvede kalın.

Eğitim İçeriği ve Modülleri

NE ÖĞRENECEĞİM?

Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

Markanızın bulunur ve görünür olması- ve bunu sizin sağlamanız- çok önemli. Bu da Arama Motoru Optimizasyonu ile, yani markanızın ilk Google sayfasında ve listede üst sıralarda yer alması ve böylece akıllarda yer edinmesiyle mümkün. İlk modülümüzde; arama motoru optimizasyonu, Pay-Per-Click (PPC) kampanyaları ve analizleri, SEO’nun temel esasları, organik aramanın ücretli reklamlara göre ne tür avantajları olduğu ve ölçümleme gibi temel kavramlar üzerinde duruyoruz.

Modül İçeriği

Bu modülümüzde, SEO yönetiminde ne tür anahtar kelimelere odaklanmalı, etkileşim arttırma teknikleri, SEO hedeflerinizi belirleme yöntemleri, ölçümleme ve anahtar SEO metrikleri gibi, ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürecek püf noktalarına değiniyoruz.

Modül İçeriği

Sadece görünür olmak artık yeterli değil. Doğru yerde ve doğru zamanda görünür olmalısınız ki markanız potansiyel tüketicileriniz karşısında, ihtiyaçlarını karşılayarak gerçek bir kahramana dönüşsün. Bunun için bilmeniz gerekenleri bu modülde derledik. Modülümüzde, Kitlenize konuşan içerik üretebilmek için SEO ve içerik pazarlaması nasıl birlikte çalışır?, sayfa optimizasyonu araçları ve teknikleri, çeşitli dijital pazarlama kanallarında nasıl daha fazla etkileşim yaratılır?, SEO içeriklerini araştırmaya yönelik en iyi uygulamalar, etkili içerikle yüksek dönüşüm oranları yakalamanın sırları ve SEO içerik performansını değerlendirmek için gerekli araçları detaylı olarak ele alıyoruz.

Modül İçeriği

SEO’yu ve sayfa optimizasyonunu teknik açıdan nasıl güçlendirebilirsiniz? Web sitesinde backlink oluşturma ve koruma yöntemleri neler?

Bu modülümüzde teknik kısımlara değinerek konuyu- strateji yönetimini de unutmadan- arama motoru pazarlamasını teknoloji gözünden ele alıyoruz. Örnek uygulamalar, püf noktaları ve araçlarla daha geniş çaplı ve iddialı bir strateji oluşturma yöntemlerini detaylı olarak kapsıyoruz.

Modül İçeriği

Organik Arama yöntemleri ile hedeflerinize belirli ölçülerde ulaşabilirsiniz. Fakat Ücretli Arama (Paid Search), istediğiniz sonuçları daha kolay ve hızlı almanızı sağlar. Bu modülde size, PPC reklamcılığının temel kavramlarını tanıtarak her bir tıklamayı en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı öğretiyoruz.

Modül İçeriği

Afişler, basılı reklamlar, video, flash ve işitsel reklamları kapsayan Display Reklamlar, Arama Motoru Pazarlamasından göre daha geleneksel yöntemlerden oluşuyor. Fakat yine de öğrenilmesi gereken birçok süreç ve yöntemi barındırıyor. Bu modülümüz işte tam da bu konuları kapsıyor.

Modül İçeriği

Web siteniz, tüm dijital pazarlama faaliyetlerinizin çekirdeğini oluşturur. Bu nedenle, hedef kitlenizin web siteniz etrafındaki deneyimi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu süreçte ayrıca; veri onayı, veri koruma kanunları ve gizlilikle ilgili yasal sorumluluklar ve mevzuatları da dikkate almalısınız.

Google Analytics tarafından size verilen yeteneklerle verileri anlamlandırın, dijital kampanya performansı ve müşteri dönüşüm süreci analizi ve kampanya raporlarından yararlanın. Hem web siteniz hem de diğer pazarlama kanallarınız için uygulanabilir planlar yapmaya başlayın.

Modül İçeriği

Şimdiye kadarki modüllerde edindiğiniz araçlar, teknikler ve uygulamalarla markanızla dijital dünyaya nasıl bir giriş yapabileceğinizi öğrendiniz. Şimdi tek ihtiyacınız olan sağlam bir Arama Motoru Pazarlaması stratejisi ve markanızın görüntülenmesi için eyleme geçirilebilir bir plan. Markanızla sahneye çıkmaya hazırlanın!

DMI SPECIALIST Eğitimleri kimler için?

Icon

Satış ve Pazarlama Profesyonelleri

Dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen Geleneksel Pazarlama Profesyonelleri ve bu alanda daha cesur ve büyük adımlar atmak isteyen Dijital Pazarlamacılar.

Icon

Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler

Dijital Pazarlama dünyasına girerek kariyer değişikliği yapmak isteyenler.

Icon

Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılımcılar

Yeteneği ve vizyonuyla kariyerine yön veren, dijital pazarlama uzmanlığını derinleştirerek kariyerini bir adım öteye taşımak isteyen Satış Profesyonelleri, Pazarlama Müdürleri, Takım Liderleri, Danışmanlar ve Yazılım Geliştiricileri.

Icon

Girişimciler

İşletmelerini büyütmek ve global pazarlara açılmak isteyen Girişimciler.

Icon

Vizyonerler

Rekabetin gittikçe arttığı kariyer yolculuğunda dijital pazarlama uzmanlığının getireceği rekabet üstünlüğünün farkında olan Vizyonerler.

Hemen Kaydolun

Eğitim ve sertifikasyon sürecinizin tamamına

DESTEK VERİYORUZ

Digital Marketing Institute eğitimlerini myDMI platformu üzerinden online olarak alırken, NBT Growth Academy Eğitim Danışmanları da sizlere eğitim ve sertifikasyon ile ilgili her konuda destek sağlıyor.

Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu

DÜNYA ÇAPINDA 130.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR

%92

DMI üyelerinin %92'si, DMI eğitimlerinin kariyerlerinde olumlu etki yarattığını belirtti

%81

DMI üyelerinin %81'i, DMI eğitimlerini aldıktan sonra terfi etti

%88

DMI üyelerinin %88'i, üst düzey veya yönetim düzeyinde çalışıyor

DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor

Icon

MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ

360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın

Tüm eğitimlerinize erişin

DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.

Premium içerik

Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.

Diğer büyük oyunculara katılın

Dünya çapında 130.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.

DMI deneyimi ve üye memnuniyeti

DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

DMI'I EĞİTİM ALANLARDAN DİNLEYİN

Global Çapta Geçerli

DMI SERTİFİKASYONU ALIN

Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın

Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 130.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın

Icon

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamladığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır.

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.