Growth Academy

Uçtan Uca Büyüme Odaklı ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

NBT Growth Academy'e hoş geldiniz!
İşletmelere, bireylere, üniversitelere ve hızlandırma programlarına Büyüme Odaklı ve Dijital Pazarlama eğitimleri vererek işletmelerin dijital dönüşümlerini ve bireylerin kariyerlerini destekliyoruz.

Referanslarımız ve Stratejik Ortaklarımız

Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon

Neden NBT Growth Academy?

+ 50

50'den fazla marka, hızlandırma programı ve üniversite ile işbirliği yaptık

+ 100

Büyüme Odaklı Pazarlama eğitimlerimiz ve kaynaklarımızla 100'den fazla ülkeye hizmet verdik

+ 5000

Kişi NBT Growth Academy workshop/eğitimlerine katıldı

Growth Marketing Bootcamp

Sürdürülebilir büyüme için kendinizin veya ekiplerinizin bilgi ve yeteneklerini geliştirin

İşletmeler için

Organizasyonel ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış Uçtan Uca Büyüme Odaklı Pazarlama Eğitimleri

İşletmenize özel workshop'larımız; ekiplerinize Büyüme Stratejisi ve Planları oluşturma, takip etme ve optimize etmeyi kapsayan başarılı bir Dijital Pazarlama ve Büyüme Stratejisinin nasıl oluşturulacağını ve uygulanacağını öğretir. Müfredat, online veya sınıf içi eğitimler ve self-servis pazarlama platformumuz Growth Marketing Hub aracılığıyla verilir.

Eğitimin sonunda ekipleriniz, sürdürülebilir büyümenin ana şartı büyüme odaklı zihniyete sahip olur ve bu kapsamda yeteneklerini geliştirir.

Detaylı Bilgi

Bireyler için

Online veya sınıf içi eğitimlerimiz ve self-servis pazarlama platformumuz Growth Marketing Hub (GMH) aracılığıyla, başarılı bir Dijital Pazarlama ve Büyüme Stratejisini nasıl oluşturacağınızı ve yöneteceğinizi uygulamalı bir şekilde öğrenin.

Growth Marketing Bootcamp kohortlarımızdan birine katılın ve uzmanlardan Büyüme Stratejisi ve Planları oluşturma, takip etme ve optimize etmeyi öğrenin.

Atölye çalışmalarından sonra Growth Marketing Hub* aracılığıyla öğrenim deneyiminize devam edin.

*Tüm katılımcılar platforma 1 yıllık erişim elde ederek yüzlerce kaynağa, eğitime, araca, taktiğe, rehberlere, e-kitaplara ve webinarlara ulaşabilir.

Detaylı Bilgi

Digital Marketing Institute Sertifikalı Dijital Pazarlama Eğitimleri

Digital Marketing Institute Sertifikasyonu, dijital pazarlama dünyasının en büyük ve uluslararası alanda geçerli tek sertifika standardıdır. Türkiye'de DMI Sertifikalarını sağlayan tek kurum olarak, eğitim ve sertifikasyonlarındaki tüm süreçlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

İşletmeler için

10 ila 1.000 kişilik ekipler için kapsamlı ve işletmenize özel eğitim ve global çapta geçerli sertifika.

Çalışanlarınızın dijital yeteneklerini geliştirin, iş gücünüzde kanıtlanabilir yatırım getirisi (ROI) sağlayan beceriler geliştirin.

1-Tespit edin: İşletmenizdeki yetenek açıklarını belirleyin, şirketinizi sektör ve rakiplerle kıyaslayın

2-İşletmenize özel programı seçin: DMI sertifika yelpazesi aracılığıyla iş gücünüze uygun özel bir öğrenim çözümü oluşturun

3-Eğitin: Ekiplerinizi işletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde eğitin. Öğrenme sürecini kolayca takip edin

4-Doğrulayın: Kazanılan becerileri dünya çapında geçerli profesyonel sertifikalarla doğrulayın

5-Sürdürülebilirlik sağlayın: İçersinde çeşitli kaynaklar barındıran Continuous Professional Development (CPD) programı ile ekiplerinizin sürekli kariyer gelişimini destekleyin.

Detaylı Bilgi

Bireyler için

Global çapta geçerli DMI Sertifikası ile başarılı bir Dijital Pazarlama ve Satış Uzmanı olun.

DMI Sertifikasyonu sadece tüm dünyada tanınmakla kalmaz, aynı zamanda küresel standardı belirler. Bugüne kadar 135 ülkede 130.000'den fazla kişinin eğitim gördüğü DMI Eğitim ve Sertifikasyonları; lider markalar, eğitim kurumları ve üniversiteler tarafından onaylanır ve kullanılır.

Dijital sektörün önde gelen uzmanları ve teknoloji liderleri tarafından tasarlanan, öğretilen ve onaylanan online dijital pazarlama eğitimlerinden dilediğinizi seçin, kariyerinizi geliştirin.

Detaylı Bilgi

DMI Eğitim ve Sertifikasyonları

Growth Marketing Hub (GMH)

Self-servis online öğrenme platformu

İşletmeler için

GMH ile ekibinizi dijital pazarlama bilgi ve becerileri ile donatın, kuruluşunuzda dijital dönüşümü destekleyin.

Self servis platformumuz ekiplerinizin, başarılı bir Büyüme Odaklı Pazarlama Stratejisi oluşturma & yönetmeyi uygulamalı olarak öğrenmesini sağlar. Ayrıca iş hedeflerinizi uygulanabilir hale getirmek için tüm gerekli teknikleri ve taktikleri öğrenmelerine olanak tanır.

GMH platformu, size ve ekibinize sürekli güncellenen kılavuzlar, araçlar, teknik incelemeler, şablonlar, webinarlar, büyüme taktikleri ve kullanım senaryoları gibi yüzlerce kaynağa erişim imkanı sağlar.

Bireyler için

GMH ile becerilerinizi geliştirin ve kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

İster bir dijital pazarlama profesyoneli, ister yeni mezun veya bir işletme sahibi olun; self servis platformumuz, etkili bir Dijital ve Büyüme Odaklı Pazarlama Stratejisini nasıl oluşturacağınızı ve yöneteceğinizi uygulamalı olarak öğrenmenize olanak tanır.

GMH ile sürekli güncellenen kılavuzlar, araçlar, teknik incelemeler, şablonlar, webinarlar, büyüme taktikleri ve kullanım senaryoları gibi yüzlerce kaynağa erişirsiniz.

GMH Platformunu Keşfedin

NBT Growth Academy'den Güncel Haberler

NBT Growth Academy Eğitimlerini Katılımcılardan ve Stratejik Ortaklarımızdan Dinleyin

Geleceğin pazarlama dünyasında yerinizi alın