NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Mayıs 2020 Growth Marketing Eğitimleri

Icon
Asena Atilla Saunders
31/05/2020
               

NBT olarak insanlara ilham veren ve global çapta faaliyet gösteren birçok kuruma, yüz yüze veya online eğitimler ve workshoplar aracılığıyla, katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Nitekim içinde bulunduğumuz koşullardan dolayı, Growth Marketing eğitimlerimizi ve workshoplarımızı bu ay online olarak yürüttük. 

İşte NBT Academy’nin bu ayki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimi ve Workshopları:

 

07.05, London & Partners

Kurucumuz Eren Koçyiğit, London & Partners’ın düzenlediği Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) workshoplarına katıldı. Programın mentorlarından biri olarak Londra’nın gelişmekte olan işletmelerine seslendi. Startup’lar ve scaleup’lar için Büyüme Odaklı Pazarlama Stratejilerini anlattı. Başarılı bir Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) Stratejisinin oluşturma ve uygulama süreçlerini, tecrübelerinden yola çıkarak Londra’nın önemli kurumları için yorumladı.

 

07.05. Bethnal Green Ventures (BGV)

Eren önemli sosyal ve çevresel sorunları ele alan BGV markalarına, başarılı bir Büyüme Odaklı Pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulup yürütüldüğünü açıkladı. Persona oluşturma, growth funnel (pazarlama veya büyüme hunisi) oluşturma ve yönetme gibi temel büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejilerine değindi. Gerçek hayattan örnekler, büyüme taktikleri ve bunların derinlemesine analizleri aracılığıyla katılımcıları bilgilendirdi. Sunumunu buradan indirebilirsiniz. 

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

 

Bethnal Green Ventures

Bethnal Green Ventures, Venture Capital için Avrupa’nın lider erken safha teknolojisidir. Büyük sosyal ve çevresel problemleri teknoloji aracılığıyla ele alan hevesli girişimcileri desteklemektedir. Bu girişim, “iyilik için teknoloji” hareketinin öncüleri arasında kabul edilir. Benthal Green Ventures bünyesinde Tech For Good London isimli 8000’den fazla üyeye sahip bir meetup grubu ve techforgood.global adında bir platform barındırmaktadır.

 

London & Partners

Londra Belediye Başkanı’nın resmi tanıtım ajansı London & Partners, Londra’nın uluslararası itibarını inşa etmeye ve Londra’daki işletmelerin korunup desteklenmesi için Business Growth Programme’ı (İş Geliştirme Programı) yürütmeye odaklanır.

London & Partners Business Growth Programme: Bu program mentorluk hizmeti, workshoplar, iş geliştirme tavsiyeleri ve Londra networkünden doğabilecek fırsatları içeren stratejik çözümler sunarak işletmelerin büyümesine yardımcı olur.

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız

 

Dr. Eren Koçyiğit

Eren Koçyiğit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.

Eren, Middlesex Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerde Pazarlama alanında dersler vermektedir. Ayrıca London & Partners, Endeavor, Startupbootcamp, Founder Institute, ve Innogate, gibi çeşitli kurumlarda Mentor / Konuşmacı / Eğitmen olarak görev almaktadır.