NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Ocak 2020 Growth Marketing Eğitimleri

Icon
Asena Atilla Saunders
31/01/2020
               

2020’ye hızlı bir giriş yaptık! Vaktimizin önemli bir bölümü, Dijital Pazarlama Eğitim ve Ders hizmetlerimizi güçlendirmekle geçti. Portfolyomuza global çapta tanınırlık ve popülerliğe sahip Dijital Pazarlama Dersleri ve Sertifikalarını ekleyerek büyük bir ilerleme kaydettik. 

İşte güzel haberlerimiz ve NBT Academy’nin bu ayki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimi ve Workshopları:

15.01, London & Partners ve Propertalis, Londra

London & Partners tarafından düzenlenen ve Birleşik Krallık’taki yenilikçi işletmeler ve endüstrilerin bir araya geldiği böylesine önemli etkinliklerde, London & Partners’ın stratejik ortağı olarak yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Mentorlarından biri olarak kurucumuz Eren Koçyiğit, Propertails’ın London & Partners’la birlikte planladığı PropTech etkinliğine katıldı. “Önemli Adımlar Atmaya ve İşinizi/Satışınızı Büyütmeye Hazır Olun” panelinde verdiği konuşmada  “PropTech Startup’ı Başlatmak ve Büyütmek İçin Gereken 4 Adım” konusuna dair bilgilerini katılımcılarla paylaştı.

 

Digital Marketing Institute ile Heyecan Verici Bir Ortaklık Kurduk

135’ten fazla ülkede 47.000+ üye ve partneri sayesinde dijital pazarlamanın öncü eğitim ve sertifika merkezi haline gelmiş Digital Marketing Institute (DMI) ile önemli bir anlaşma sağladık! Bu heyecanlı haberi duyurmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. 

Dünyanın dört bir ucundan teknoloji öncüleri, endüstrinin önemli isimleri ve influencerlar (DMI’ın Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderleri) tarafından oluşturulmuş global çapta geçerli Dijital Pazarlama sertifika dersleri, 2020’den itibaren Türkiye’de NBT Academy çatısı altında hizmete sunulacak. Hatta en popüler dersleri sınıf içi eğitim ile biz veriyor olacağız!

Bu ortaklık sayesinde Türkiye’deki bireyler ve işletmeler de global DMI Network’üne kolaylıkla katılım sağlayabilecek ve böylece endüstri analizleri, trendler, uzmanlar, ufuk açan birinci sınıf içerikler ve DMI Network’ün sunduğu daha nice fırsattan rahatlıkla faydalanabilecekler.

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

 

London & Partners

Londra Belediye Başkanı’nın resmi tanıtım ajansı London & Partners, Londra’nın uluslararası itibarını inşa etmeye ve Londra’daki işletmelerin korunup desteklenmesi için Business Growth Programme’ı (İş Geliştirme Programı) yürütmeye odaklanır.

London & Partners Business Growth Programme: Bu program mentorluk hizmeti, workshoplar, iş geliştirme tavsiyeleri ve Londra networkünden doğabilecek fırsatları içeren stratejik çözümler sunarak işletmelerin büyümesine yardımcı olur.

 

Propertalis 

Propertails freelance emlakçıların sağladığı kaliteli ve profesyonel hizmetlere erişim ve bu hizmetleri birbiriyle kıyaslama fırsatı sunan yenilikçi bir online platformdur.  Platform ev ve arsa sahiplerine alım-satım ve kiradan tutun mülkün her türlü idaresine kadar yardımcı olacak en uygun freelance emlak uzmanını bulmak ve bu süreci kolaylaştırmak için faaliyet göstermektedir. 

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız

 

Dr. Eren Koçyiğit

Eren Koçyiğit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.

Eren, Middlesex Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerde Pazarlama alanında dersler vermektedir. . Ayrıca London & Partners, Endeavor, Startupbootcamp, Founder Institute, ve Innogate, gibi çeşitli kurumlarda Mentor / Konuşmacı / Eğitmen olarak görev almaktadır.