NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Şubat 2020 Growth Marketing Eğitimleri

Icon
Asena Atilla Saunders
29/02/2020
               

NBT Academy ekibi bu ay yürüttüğü yoğun program aracılığıyla birey ve markaları birer global aktör haline getirmek için önemli adımlar attı. DMI ile onboarding / devreye alım sürecini tamamladık ve iki tane Büyüme Odaklı Pazarlama Workshop’u düzenledik.

İşte NBT Academy’nin bu ayki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimi ve Workshopları:

 

Digital Marketing Institute Faaliyete Geçti

DMI ile onboarding / devreye alım sürecini tamamladık. Akabinde global geçerliliğe sahip ve birbirinden popüler Dijital Pazarlama Dersleri ve Sertifikalarını portfolyomuza ekledik. Bu sayede artık DMI sertifika kurslarına Türkiye’den de erişim sağlanabilir. Üstelik NBT Academy ekibinin desteği ile birlikte! Böylelikle Türkiyeli birey ve markalar online eğitimler alabilir, DMI sertifikası sahibi olabilir ve global aktörler haline gelebilirler.  

Buna ek olarak DMI Network’üne kolaylıkla erişebilir, endüstri analizlerine, trendlere, uzmanlara ve birinci sınıf içeriklere Türkiye’nin herhangi bir şehrinden ulaşım sağlayabilirler. 

DMI’ın global çapta geçerliliğe sahip dijital pazarlama derslerine buradan göz atabilirsiniz. 

 

19.02, Endeavour Türkiye, İstanbul

Kurucumuz Eren Koçyiğit Endeavor Türkiye’nin düzenlediği Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) Workshop’una katıldı. Markalara büyüme hızlarını artırabilmeleri için pazarlama stratejilerini yapılandırma yöntemlerini anlattı. Günümüzün dijital atmosferinde Büyüme Odaklı Pazarlamanın (growth marketing) öneminden bahsetti ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisi oluşturma sürecine değindi. 

 

20.02, INNOGATE, İstanbul

Eren, INNOGATE markalarına “Büyüme Odaklı Pazarlama Stratejisi Nasıl Oluşturulur ve Yönetilir?” konulu sunumunda persona ve funnel geliştirme noktalarına parmak bastı. Bir yandan da büyüme taktikleri oluşturma ve onları ilgili oldukları funnel ve personalarla ilişkilendirme duyulan gereksinime değindi. 

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar 

 

Endeavor Türkiye

Endeavor Türkiye, girişimcilerle düşünce liderleri ve iş insanlarını bir araya getiren ve onları destek olan öncü global network Endeavor’un şubelerinden biridir. Kurulduğu 2006’dan yılından beri, Endeavor Türkiye büyüme odaklı sorunları ele alan Türk işletmelere yardım etmek, mevcut girişimcilerin başarı hikayelerini desteklemek ve yeni jenerasyon girişimcilerin arkasında durarak fikirlerinin hayata geçirilmesini kolaylaştırmak gibi hedeflerle hareket etmektedir. Endeavor Türkiye girişimcilere mentor networkü, danışmanlar ve global ve uluslararası ‘düşünce liderleri’nden oluşan yatırımcılarla finansal ve manevi destek sağlar.

 

INNOGATE

INNOGATE Türkiye Kalkınma Bakanlığı ve İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen bir uluslararası hızlandırma şirketidir. Katılımcılara uluslararası bağlantılara erişim, strateji oluşturma, pazara nüfuz etme ve iş modellemesi gibi alt başlıklara ayrılan bütüncül bir program sunmaktadır. INNOGATE’in hızlandırma programları mentorluk, eğitim, danışmanlık ve network fırsatları sunarak katılımcıların doğru kişilere ve bağlantılara ulaşmalarına yardımcı olur. Program San Francisco’da, Chicago 1871’da ve New York Galvanize’da bulunan İTÜ ARI Teknokent tesislerini katılımcıların kullanımına açmaktadır. 

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız

 

Dr. Eren Koçyiğit

Eren Koçyiğit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.

Eren, Middlesex Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerde Pazarlama alanında dersler vermektedir. Ayrıca London & Partners, Endeavor, Startupbootcamp, Founder Institute, ve Innogate, gibi çeşitli kurumlarda Mentor / Konuşmacı / Eğitmen olarak görev almaktadır.