NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Aralık 2020 Growth Marketing Eğitimleri

Icon
Asena Atilla Saunders
31/12/2020
               

NBT Academy, çalışmalarına aralık ayında da hız kesmeden devam etti. En çok ihtiyaç duyulan eğitim programlarını sizlere sunabilmek için Büyüme Odaklı Pazarlama (Growth Marketing) Bootcamp’lerimizin müfredatını ve yapısını zenginleştirdik. Artık markalara ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış uçtan uca workshoplar sunuyoruz. Bunun yanı sıra talep ettikleri takdirde bireyler ve kurumlara ihtiyaçlarına yönelik dersler veya canlı online eğitimler veriyoruz. 

Tüm Bootcamp’lerimiz online eğitim platformumuz Growth Marketing Hub tarafından da desteklenmektedir. Bu sayede kullanıcılar, sürekli eğitim fırsatına bir yıl boyunca ücretsiz olarak erişebilir.

DMI Envanterimize iki eğitim daha ekledik:

  1. DMI Expert: Dijital Pazarlamada Sertifikalı Lisansüstü Diploması, Pazarlama Uzmanlarına kariyerlerini bir adım öteye taşıma fırsatı sunan birinci sınıf bir eğitim programıdır. Dijital Strateji, Kullanıcı Deneyimi, E-ticaret, Sosyal Medya, Arama, Liderlik ve Yönetim gibi alt başlıklardan oluşan kapsamlı bir müfredatı en ince detaylarına dek ele alarak eğitimden faydalanan uzmanların donanımını kuvvetlendirir.
  2. DMI Tracks pazarlama organizasyonlarının en çok ihtiyaç duyduğu 11 konuya: Sosyal Medya, Analizler, E-Ticaret, Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, SEO, Satın Alınmış (Paid) Medya - PPC, Dijital Görüntüleme, Dijital Strateji, İçerik ve E-Mail konularına değinen bir eğitim programıdır.

 

Ve işte NBT Academy’nin bu ayki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimleri ve Workshopları:

17.12., Endeavor ScaleUp Programı

Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) Danışmanımız Ezgi Ada, Endeavor Türkiye'nin düzenlediği Endeavour ScaleUp Programında konuşmacı olarak yer aldı. Growth Marketing Workshop'unda başarılı bir büyüme yapısı oluşturmak ve yönetmek için NBT'nin büyüme metodolojisini anlatarak çoğunluğu AR-GE alanında faaliyet gösteren katılımcıların sorularını yanıtladı. 

 

19.12., Galatasaray Üniversitesi Workshopu

NBT olarak üniversitelere ve onların büyüme odaklı etkinliklerine destek ve sponsor olmak bizim için çok önemli. Buradan yola çıkarak, Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından düzenlenen İnovasyon ve Teknoloji Günleri'nde biz de yerimizi aldık. Genel Müdürümüz Çiğdem Çetinbaş ve Büyüme Odaklı Pazarlama Uzmanımız Yağmur Nur Dölek, Dijital ve Büyüme Odaklı Pazarlamanın (growth marketing) artan önemi ve başarılı bir büyüme odaklı pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulacağı ve yönetileceği hakkında konuştular. 

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

Endeavor Türkiye

Endeavor Türkiye, girişimcileri destekleyen ve düşünce liderleri ve iş insanlarıyla onları bir araya getiren öncü global networkü Endeavor’un şubelerinden biridir. Kurulduğu 2006’dan yılından beri, Endeavor Türkiye büyüme odaklı sorunlarla mücadele eden Türk işletmelere yardım etmek, mevcut girişimcilerin başarı hikayelerini desteklemek ve yeni jenerasyon girişimcilerin arkasında durarak fikirlerinin hayata geçirilmesini kolaylaştırmak gibi hedeflerle hareket etmektedir. Endeavor Türkiye girişimcilere mentor networkü, danışmanlar ve global ve uluslararası ‘düşünce liderleri’nden oluşan yatırımcılar aracılığıyla finansal ve manevi destek sağlar.

Galatasaray Üniversitesi

Galatasaray Üniversitesi Türkiye’nin en önde gelen üniversitelerinden biridir. 500 yıllık tarihi boyunca oluşturduğu saygınlığını, köklü kurum kültürünü ve kendine görev edindiği değerleri bugünlere kadar gururla taşımıştır. 

Akademik Dayanışma Anlaşması aracılığıyla Galatasaray Üniversitesi, Paris I Pantheon-Sorbonne Üniversitesi’nin başkanlık yaptığı ve 31 Fransız yüksek öğretim kurumunun bir araya gelerek oluşturduğu bir konsorsiyum tarafından akademik ve bilimsel alanlarda desteklenmektedir.

Eğitmenlerimiz ve Mentörlerimiz

Ezgi Ada

Ezgi, Yapı Kredi Bankası’nda de uluslararası bankalar arası ilişkileri hazine, ticaret, finans ve ödemelere kadar çeşitli alanlarda yönettiği Bölge Müdür yardımcılığı görevinden sonra, kariyerinde pazarlama alanına geçiş yaptı. NBT'de, innovatif teknoloji şirketlerini ve FinTech'leri küresel pazarlara taşımak için büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejileri geliştirmektedir.

Ezgi aynı zamanda INNOGATE ve Endeavor gibi kuruluşlar ve çeşitli özel markalara mentörlük ve eğitmenlik vermektedir.

Çiğdem Çetinbaş

Çiğdem Çetinbaş, startup/scaleup’lar başta olmak üzere, kurumlar için pazarlama stratejisi oluşturma ve uygulama konusunda deneyimli bir dijital pazarlama yöneticisidir. Ayrıca Telekomünikasyon sektöründe Katma Değerli Servisler Yönetimi, Ürün Yönetimi ve Operasyon Yönetimi konularında uzmandır. 

Çiğdem aynı zamanda INNOGATE, SUCooL, ve KADIGER gibi kurumlara mentörlük ve eğitmenlik vermektedir.

Yağmur Nur Dölek

Yağmur, dijital pazarlama uzmanlığı ile başlayan kariyerine, NBT müşteri portföyündeki kurumsal firmalarının pazarlama yönetimini üstlenerek devam etmektedir. Uçtan uca büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) ve dijital pazarlama deneyimi ile NBT’de teknoloji sektörü odağında firmaların büyüme hedeflerine yönelik büyüme odaklı pazarlama stratejileri geliştirmektedir. 

Yağmur aynı zamanda çeşitli özel kurumlara ve hızlandırma programlarında markalara mentörlük ve eğitmenlik vermektedir.