NBT'DEN HABERLER

NBT Academy Ekim 2020 Growth Marketing Eğitimleri ve Workshopları

Icon
Asena Atilla Saunders
31/10/2020
               

Ekim ayında da Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) ve sürdürülebilir bir büyüme planı oluşturmaları için çeşitli workshoplar düzenleyerek işletmelere yol gösterdik.

Sizlere iyi haberlerimiz de var! Digital Marketing Institute (DMI) ile 8 aydır sürdürdüğümüz başarılı iş ortaklığımız sonucunda, DMI’ın global çapta geçerliliğe sahip sertifika derslerini Türkiye’de verebilme hakkı kazandığımızı açıklamaktan gurur duyuyoruz! Global Çapta Geçerli Tek Dijital Pazarlama Sertifikası DMI’ın ihtiyacınıza yönelik tasarlanmış birden fazla sertifika programı detaylarına buradan erişebilirsiniz.

 

İşte NBT Academy’nin bu ayki Growth Marketing & Dijital Pazarlama Eğitimleri ve Workshopları:

20.10., İTÜ MAGNET Workshopu

İTÜ MAGNET Akademi Scale-Up Programı mentorlerinden Büyüme Odaklı Pazarlama Danışmanımız Ezgi, markalara ölçeklenmeyi ve büyümeyi mümkün kılmak için, başarılı bir Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) stratejisi nasıl oluşturulur ve yönetilir konusunda eğitim verdi. Büyüme odaklı pazarlamada firma içi analiz, strateji, planlama, uçtan uca funnel oluşturma ve takip etme konularını kapsayan sunumundan sonra markaların sorularını cevapladı. 

 

22.10., Webrazzi Summit

Türkiye’de düzenlenen en etkili online konferans Webrazzi Summit’de, kurucumuz Eren Koçyiğit de konuşmacılık yaptı. Etkinlik ev sahipliği yaptığı 89 uluslararası konuşmacı ve birbirinden değerli workshoplar, paneller, konferanslar ile dopdolu geçti. Eren, konuşmacı olduğu oturumda başarılı bir Büyüme Odaklı Pazarlama (growth marketing) stratejisinin nasıl oluşturulması gerektiğini ele aldı.

 

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

 

Webrazzi

Webrazzi, Türkiye’nin yeni website girişimlerinden medya sektöründeki yatırım haberlerine kadar birçok alanında faaliyet gösteren öncü bir medya kuruluşudur. Sektörün ileri gelen isimleri tarafından sıklıkla takip edilen Webrazzi, Türkiye’deki startup ekosistemleri ve yatırımlarla ilgili haber ve gelişmeleri geniş kitlelere yayma görevini de üstlenmektedir. Dünya çapındaki önemli yenilikleri ise Webrazzi English aracılığıyla takipçilerine aktarmaktadır. 

Webrazzi aynı zamanda e-ticaret, mobil dünya, dijitallik, finans hizmetleri ve girişimcilik gibi tematik konulara dair tek günlük ve konferanslar da düzenlemektedir. Bir yandan da Türkiye ve civarındaki ülkelerde Webrazzi Summit adıyla ses getiren internet etkinlikleri yürütmektedir. Webrazzi Zirveleri yüzlerce konuk konuşmacıya ev sahipliği yapan ve binlerce yerli ve yabancı katılımcıyı ağırlayan önemli bir etkinlik olarak ön plana çıkmaktadır.

 

İTÜ MAGNET

İTÜ MAGNET fikirlerini ürün haline getirebilen ileri seviye girişimcilere ve startuplara destek olmak için kurulmuş bir platformdur. “İleri Seviye Yatırımcı Merkezi” uzmanları ve yatırımcıları startup ve girişimcilerle bir araya getirir. Böylelikle ortaya çıkan sinerjiden doğan ve global anlamda ses getirebilecek teknolojiler üretmeyi hedefler.  

 

Eğitmenlerimiz ve Mentorlarımız

 

Dr. Eren Koçyiğit

Eren Koçyiğit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.

Eren, Middlesex Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerde Pazarlama alanında dersler vermektedir. . Ayrıca London & Partners, Endeavor, Startupbootcamp, Founder Institute, ve Innogate, gibi çeşitli kurumlarda Mentor / Konuşmacı / Eğitmen olarak görev almaktadır.

 

Ezgi Ada

Ezgi, Yapı Kredi Bankası’nda de uluslararası bankalar arası ilişkileri hazine, ticaret, finans ve ödemelere kadar çeşitli alanlarda yönettiği Bölge Müdür yardımcılığı görevinden sonra, kariyerinde pazarlama alanına geçiş yaptı. NBT'de, innovatif teknoloji şirketlerini ve FinTech'leri küresel pazarlara taşımak için büyüme odaklı pazarlama (growth marketing) stratejileri geliştirmektedir. 

Ezgi aynı zamanda INNOGATE ve Endeavor gibi kuruluşlar ve çeşitli özel markalara mentörlük ve eğitmenlik vermektedir.

İlgili İçerikler
E-Bültene abone olun
Büyüme odaklı pazarlama ipuçları ve haberleriyle hep güncel kalın.