DMI ESSENTIALS

Global Çapta Geçerli

Dijital Pazarlama Sertifikası Alın

Uluslararası Alanda İş Fırsatları İçin Bir Adım Önde Olun

Dünyanın Önde Gelen Endüstri Liderlerinin Rehberliğinde

Icon

DMI ile sadece bir eğitim almayıp, aynı zamanda global alanda kariyer gelişiminizin ilk adımlarını atacaksınız

DMI PLATFORMUNA ÜCRETSİZ ERİŞİM ELDE EDİN

Herhangi bir DMI eğitimine kayıt olduğunuz andan itibaren, bir DMI Üyesi olarak, Continuous Professional Development, yani Sürekli Kariyer Gelişiminin bir parçası olursunuz. DMI Platformundan çeşitli kaynaklara, içgörülere ve gerçek fırsatlara erişin.

TÜM EĞİTİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ

Icon

Güncel İçerik

DMI Öğrenme Deneyimi Platformu aracılığıyla en güncel eğitim yazılımına sahip olun.

Icon

Global Çapta Tanınan Sertifikasyon

Sizi ve kariyerinizi ileriye taşıyacak dünya çapında geçerliliğe sahip bir sertifika.

Icon

Becerilerinizi yıllarca kullanın

Sürekli kariyer gelişimi garantisiyle, dijital dünyada her zaman güçlü bir oyuncu olun.

Icon

Güçlü, Global DMI Networku

Dünya çapında 130.000'den fazla DMI üyesine katılın ve bağlantılarınızı globale taşıyın.

Icon

Araç Setleri ve Premium İçerik

Her zaman oyunda kalmanız için en güncel içerik ve araç setlerine sahip olun.

Icon

Becerilerinizi test edin

Profesyonel rekabete karşı becerilerinizi global çapta kıyaslayın ve zirvede kalın.

Eğitim İçeriği ve Modülleri

NE ÖĞRENECEĞİM?

Eğitimimizde, sizi global çapta bir kariyer inşa etmenize destek olacak kapsamlı dijital pazarlama bilgi ve becerileriyle donatıyoruz. Size sunduğumuz araçlarla, dijital pazarlama dünyasında güçlü bir oyuncu haline gelerek eğitim sonunda tek başınıza etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz. DMI Sertifikalı bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak başarılı dijital pazarlama kampanyalarının nasıl oluşturulacağı ve uygulanacağı konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Modül İçeriği

İlk modülümüz, dijital yıkım (disruption) ve dönüşümün markanız için ne anlama geldiği ve dijital dönüşüm için neler gerektiği üzerinde bir çalışmadan oluşuyor.

Bu modulümüzde, günümüzün dijital pazarında tüketici davranışları ve beklentilerini inceleyip, tüketici satın alma yolculuğunda markanız için fırsatlar nerede ve dijital temas noktaları ile doğru yerde/zamanda tüketicilere nasıl ulaşabileceğinizi ele alıyoruz.

Modül İçeriği

İşletmenizin online bir mevcudiyeti yoksa, genel anlamda yok sayılmanız mümkün. Bu modülümüzde; temel web kavramlarına, terminolojisine ve online marka mevcudiyeti yaratılmasının inceliklerine değiniyoruz. Ayrıca online reklamcılık ve müşteri dönüşümünde (conversion) markanız için nelerin işe yaradığına bakıyoruz.

Başarılı bir Kullanıcı Deneyimi (UX), potansiyel müşterilerinizi onları ilgilendiren ve sizin görmelerini istediğiniz sayfaya yönlendirir. Bu sebeple size basit ama etkili ve kullanıcı odaklı web tasarımı yöntemlerini (e-ticarete de değinerek) anlatıyoruz. Ayrıca, hala güçlü bir dijital iletişim kanalı olan email pazarlaması ile, maksimum verimlilikte kitlenizle etkileşime girmenin yollarını ele alıyoruz.

Modül İçeriği

Milyarlarca insanın düşünceleri paylaştığı ve müşteri hizmetlerinin önemli bir kanalı olan sosyal medyada markanızın konumu oldukça önemli. Bu modülümüzde LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi önemli platformları inceliyoruz. Her platformun hangi markalar için daha etkili olduğunu, markaların platforma özel nasıl bir iletişim dili kullanmaları gerektiğini ve sosyal medya pazarlamasının nokta atışı hedeflemeyi nasıl mümkün kıldığını ele alıyoruz.

Modül İçeriği

Tüketicilerin en büyük ve güçlü iletişim kanalı olan Sosyal Medya, bir sosyal canavar yarattı. Markanız ve sektörünüz etrafında sürekli bir gündem var ve bunun kontrolünü ele almanız gerekiyor. Bu modülümüzde online şikayetlerin, olumsuz geri bildirimlerin ve müşteri değerlendirmelerinin nasıl ele alınacağını ve yanıtlanacağını çeşitli taktikler, teknikler ve örnek uygulamalarla keşfedin.

Sosyal medyanın sağladığı olağanüstü araçları kullanarak doğru sosyal medya yönetimi ile markanızı daha önce hiç olmadığı gibi yönetme gücüne erişin.

Modül İçeriği

Dijital dünya, avantajları büyük fakat aynı zamanda oldukça risk barındıran bir dünya. Tehlikeli durumlara hazır olup hızlıca aksiyon alabilmek için dikkatli bir ön hazırlık (dahili ve harici), veri koruma yönetimi ve beklenmedik durum planlaması gibi konulara hakim olmak gerekiyor. Bu modülümüzde siber güvenlik, veri koruma, kimlik hırsızlığı, hacking ve kötü amaçlı yazılım konularını – güncel veri toplama ve koruma mevzuatlarını da inceleyerek – kapsıyoruz.

Modül İçeriği

Dijital dünyanın hızına ve çevikliğine aldanmayın. Bu parlak ekranın arkasında büyük ticari oyuncuların geliştirdiği keskin iş zekası yatıyor. Veri analizi ve nokta atışı hedefleme sayesinde artık işletmeler daha önce hiç olmadığı gibi eyleme geçirilebilir iş planları oluşturabiliyor.

Bu modülümüzde SMART (Specific, Measurable, Accepted, Realistic, Timely) metoduyla iş hedefleri belirleme ve Anahtar Performans Göstergelerinin (KPI’lar) önemine değiniyoruz.

DMI ESSENTIALS Eğitimleri kimler için?

Icon

Geleneksel & Dijital Pazarlama Profesyonelleri

Dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen Geleneksel Pazarlama Profesyonelleri ve bu alanda daha cesur ve büyük adımlar atmak isteyen Dijital Pazarlamacılar.

Icon

Girişimciler, CEO, CXO ve GM

İşletmelerini büyütmek ve uluslararası pazarlara açılmak isteyen Girişimciler ve pazarlama dünyasındaki dijital dönüşüm ve trendlerden haberdar olmak isteyen CEO, CXO ve GM ve benzeri rollerdeki profesyoneller.

Icon

Ürün Yöneticisi, Tasarımcı, IT Müdürü ve Marka Yöneticisi

Dijital pazarlama alanında bilgilerini geliştirmek isteyen Ürün Yöneticisi, Tasarımcı, IT Müdürü ve Marka Yöneticisi konumundaki profesyoneller.

Icon

Yeni Mezunlar

Kariyerlerinin başında olup Dijital Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen Yeni Mezunlar.

Icon

Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler

Dijital Pazarlama dünyasına girerek kariyer değişikliği yapmak isteyenler.

Icon

Danışmanlar/Ajanslar

Müşterilerinin büyümesini hızlandırmak için Dijital Pazarlama bilgilerini geliştirmek isteyen Danışmanlar/Ajanslar.

Hemen Kaydolun

Eğitim ve sertifikasyon sürecinizin tamamına

DESTEK VERİYORUZ

Digital Marketing Institute eğitimlerini myDMI platformu üzerinden online olarak alırken, NBT Growth Academy Eğitim Danışmanları da sizlere eğitim ve sertifikasyon ile ilgili her konuda destek sağlıyor.

Global Çapta Geçerli Dijital Pazarlama Eğitim Sertifikasyonu

DÜNYA ÇAPINDA 130.000’İ AŞKIN ÜYE, KARİYERLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DMI’YE GÜVENİYOR

%92

DMI üyelerinin %92'si, DMI eğitimlerinin kariyerlerinde olumlu etki yarattığını belirtti

%81

DMI üyelerinin %81'i, DMI eğitimlerini aldıktan sonra terfi etti

%88

DMI üyelerinin %88'i, üst düzey veya yönetim düzeyinde çalışıyor

DMI üyeleri, halihazırda dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışıyor

Icon

MYDMI PLATFORMU ÖZELLİKLERİ

360 derece eğitim platformu MYDMI ile öğrenme deneyiminizi artırın

Tüm eğitimlerinize erişin

DMI platformundan tüm kaydolduğunuz eğitimlere erişebilirsiniz. Kısa süreli ve anlaşılır öğrenme modüllerinden oluşan tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarını izlerken, aynı zamanda, videoların hemen altında yer alan eğitim slaytlarını ve ek kaynakları inceleyebilirsiniz.

Premium içerik

Dünyanın önde gelen endüstri liderlerinin rehberliğinde, sürekli güncellenen ve sizi her zaman bir adım öne taşıyacak içeriklerle tanışın. Yenilikçi makaleler, forumlar, araştırmalar, webinarlar, e-kitaplar ve daha fazlasına tek bir platformdan kolayca erişin.

Diğer büyük oyunculara katılın

Dünya çapında 130.000'den fazla üyesi olan DMI Networküne katılarak bağlantılarınızı globale taşıyın. Dijital alandaki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunun, trendleri takip edin, işbirlikleri ve uluslararası fırsatlara erişin.

DMI deneyimi ve üye memnuniyeti

DMI deneyiminizi artırmak ve DMI fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için forumlar, sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz bir Bilgi Tabanı ve size her zaman destek ve mentörlük sağlacak ekibimizle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

DMI'I EĞİTİM ALANLARDAN DİNLEYİN

Global Çapta Geçerli

DMI SERTİFİKASYONU ALIN

Kariyerinizi uluslararası alana taşıyın

Dünyanın başlıca büyük uluslararası kuruluşlarında çalışan 130.000’i aşkın DMI Üyesine Katılın

Icon

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital Marketing Institute, dijital pazarlama ve dijital satış eğitiminde global çapta kabul gören ve 135 ülkede 47 binden fazla kişiye verdiği eğitim ile dünyada en çok öğretilen dijital sertifikasyon standardıdır. DMI bünyesinde, tek bir dijital pazarlama standardı kapsamında, diğer tüm sertifika kuruluşlarından daha fazla sayıda sertifikalı profesyonel barındırmaktadır.

Digital Marketing Institute, günümüzün dijital profesyonellerinin sahip olması gereken beceri ve nitelikleri tanımlamak ve geliştirmek için global çapta sektörün önde gelen uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Global standardı belirleyen DMI eğitimleri, kariyerinizi doğru araçlar yardımıyla geliştirmenize ve uluslararası alanda iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olur.

Digital Marketing Institute, Dijital Pazarlama eğitiminde global alanda geçerliliği olan bir sertifikasyon kuruluşudur. Dijital Pazarlama uzmanları ve sektör liderleri tarafından tasarlanan Dijital Pazarlama eğitiminizi başarıyla tamamladığınız takdirde, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygı duyulan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Dijital pazarlama ve dijital satış eğitimlerimize, herhangi bir dijital pazarlama geçmişi veya bilgisi olmadan herkes başvurabilir. Eğitimlerimizin amacı, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak, dijital pazarlama kariyerinize başlamak veya bir üst seviyeye taşımak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlamaktır.

İşletmesini global pazarlara açmak isteyen bir girişimci, dijital pazarlama alanını keşfetmek isteyen bir yeni mezun, kariyer değişikliği yapmak isteyen bir profesyonel veya dijital pazarlama alanında daha büyük adımlar atmak isteyen geleneksel/dijital pazarlamacı olabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için dijital pazarlamaya ilgi duymanız ve kariyerinizi bu anlamda geliştirmek istemeniz yeterlidir.

Hayır, dijital pazarlama eğitimlerimiz teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla anlaşılabilir.